w
googluj
pl

SoftActivity Keylogger 8.3


SoftActivity Keylogger to rozbudowane narzędzie, służące do monitorowania aktywności użytkownika. Program potrafi śledzić i zapisywać wszelkie działania podejmowane na komputerze, a następnie przedstawiać je w formie czytelnych raportów.
Już podczas instalacji programu należy podać hasło główne, którym zabezpieczony będzie dostęp do interfejsu, logów i opcji keyloggera. Należy pamiętać, że w przypadku utraty hasła praca z aplikacją może stać się niemożliwa. Po odpowiednim skonfigurowaniu i zminimalizowaniu, SoftActivity Keylogger pracuje w tle – jego wykrycie nie jest możliwe z poziomu użytkownika.

Wśród głównych funkcji i możliwości programu znajdziemy:
• zapisywanie takich działań, jak otwieranie aplikacji, wprowadzanie tekstu z klawiatury, wykonywanie zrzutów ekranu, przeglądanie internetu (z dokładną historią odwiedzanych stron), podgląd przychodzących i wychodzących wiadomości e-mail oraz konwersacji prowadzonych przez popularne komunikatory, a także próby uzyskania dostępu do plików przechowywanych na urządzeniach zewnętrznych,
• możliwość wyłączenia spod obserwacji wybranych użytkowników, plików, folderów i lokacji, a nawet wszystkich plików o wybranym rozszerzeniu lub plików systemowych,
• przesyłanie logów pracy programu na wybrany adres e-mail z dowolną częstotliwością,
• tworzenie i wyświetlanie komunikatów ostrzegawczych o dowolnej treści, przeznaczonych dla użytkowników,
• obsługa skrótów klawiszowych, dzięki którym m.in wyłączymy monitoring bez konieczności wywoływania głównego okna programu.

Raporty generowane przez program są bardzo czytelne; zachowany jest podział na konta monitorowanych użytkowników i kategorie śledzonych danych, a przedział czasowy, z którego pochodzą wyświetlane informacje, możemy błyskawicznie możemy zawęzić bądź rozszerzyć.

Softactivity Keylogger sprawdzi się w praktycznie każdej sytuacji: zarówno jako narzędzie kontroli rodzicielskiej lub kontroli aktywności pracowników, jak i jako program do monitoringu własnej stacji roboczej.

Ograniczenia!
Funkcjonalność wersji Trial jest ograniczona do 15 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (14 głosów)

Strefa Download programu
SoftActivity KeyloggerSoftActivity Keylogger 8.3
Wersja stabilna
15.59 MB | 2016-09-21

Ilość pobrań: 2380 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
SoftActivity Keylogger