w
googluj

StatWin Professional 9.2.2


StatWin Professional to program służący do kompletnego monitorowania wszystkich czynności wykonywanych przez użytkowników pojedynczego komputera. Aplikacja przechwytuje, gromadzi oraz analizuje dane o aktywności osób korzystających z komputera, pozwala także na decydowanie o uprawnieniach użytkowników. Informacje są podzielone na kategorie, dostępne jest także filtrowanie danych.

Program wyświetla statystyki o aktywności użytkowników, generuje również rankingi procentowe występowania zdarzeń oraz szczegółowe raporty (z wykresami), które można wyeksportować do plików CSV. Aplikacja pozwala zaplanować dokładnie okres trwania obserwacji (pod względem dni, dat oraz czasu). Dostępne są trzy moduły umożliwiające zarządzanie monitorowaniem, procesami oraz uprawnieniami dostępu. Narzędzie obsługuje bazy danych.

Monitorowane są: czas używania komputera, procesy, dostęp do Internetu za pomocą modemu, połączenia z serwerami, odwiedzane strony internetowe, drukowanie, aktywność ogólna i dotycząca wybranych procesów, sieć LAN (transfery plików, użytkownicy łączący się z komputerem poprzez sieć, wszystkie połączenia), instalowane i deinstalowane aplikacje, urządzenia podłączane przez USB, operacje na plikach, zrzuty ekranu, dane umieszczane w schowku systemowym, ciągi znaków wprowadzane z klawiatury, kliknięcia przycisków myszki. Dla każdej z tych kategorii program wyświetla rozmaite parametry, np. nazwa konta użytkownika, data i czas zdarzenia, adresy IP, porty, URL-e, ścieżki, nazwy urządzeń i plików, tytuły procesów, nazwy dokumentów, prawa dostępu itd.

Szata graficzna aplikacji posiada typowo użytkowy wygląd. Z obsługą narzędzia poradzą sobie także mniej zaawansowani użytkownicy, chociaż korzystanie z bardziej skomplikowanych funkcji oraz interpretacja niektórych wyników będą dla nich stanowić już pewien problem. W razie potrzeby, mogą oni skorzystać z pomocy wbudowanej w aplikację bądź też odwiedzić stronę producenta, w celu zapoznania się ze szczegółowymi instrukcjami, dotyczącymi korzystania z programu.

Ograniczenia!
Z wersji Trial można korzystać przez okres 30 dni, później konieczne jest dokonanie zakupu pełnej wersji, którą można nabyć na stronie producenta.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
StatWin ProfessionalStatWin Professional 9.2.2
Wersja stabilna
9.26 MB | 2016-04-29

Ilość pobrań: 669 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
StatWin Professional