w
googluj

KeyCounter 2.10


KeyCounter to niewielki, bezpłatny program do monitorowania aktywności użytkownika na komputerze. Program śledzi ilość naciśniętych klawiszy oraz całkowity ruch kursora myszy, a następnie prezentuje dane na wykresach. Aplikacja przyda się do śledzenia pracy biurowej bądź działalności związanej z tworzeniem tekstów. Za pomocą KeyCounter w łatwy sposób określimy, w których porach dnia jesteśmy najbardziej aktywni - dzięki temu dobierzemy w bardziej optymalny sposób okresy przerw i momenty, które należy przeznaczyć na pracę. Narzędzie może być także zastosowane do zapisu postępów w nauce szybkiego pisania na klawiaturze.

Aplikacja rezyduje w obszarze powiadomień (ikona obok zegara systemowego), dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy i jest zawsze pod ręką. Za pomocą menu dostępnego po naciśnięciu prawego przycisku myszy, możemy przejść do okna z wykresami. Do dyspozycji mamy dwa tryby podglądu - archiwalne zapisy z każdego dnia oraz wykres aktywności dla aktualnie trwającej doby (wyświetlmy jest w postaci "pływającego" okna, które może zostać umieszczone w dowolnym miejscu ekranu). Na osi pionowej umieszczone zostały maksymalna, średnia i minimalna ilość naciśniętych klawiszy. Pozioma oś została podzielona natomiast według godzin. Wykresy są automatycznie odświeżane co minutę.

KeyCounter nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym. Wystarczy rozpakować archiwum udostępnione przez producenta do dowolnego katalogu na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych. Narzędzie zapisuje dane w formacie ROK-MIESIĄC-DZIEŃ - odpowiadają one za wyświetlanie wykresów dla kolejnych dni. Jeśli chcemy wykonać kopię zapasową bądź usunąć archiwalne statystyki, należy wykonać odpowiednie operacje na interesujących nas plikach.

Uwaga!
Program zlicza wszystkie naciśnięcia na klawiaturze - oprócz przycisków alfanumerycznych, do sumy wliczane są także klawisze funkcyjne, takie jak Shift, Alt i Control.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
KeyCounterKeyCounter 2.10
Wersja stabilna
0.03 MB | 2012-09-25

Ilość pobrań: 1265 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
KeyCounter