w
googluj
pl

BlueEyeM 2.0.0.43


BlueEyeM to kompleksowa aplikacja służąca do monitorowania i rejestrowania wszystkich czynności wykonywanych przez użytkownika na komputerze. Idealnie nadaje się do: kontroli pracy pracowników, kontroli rodzicielskiej dzieci, kontroli pomieszczenia (w połączeniu z ukrytą w pomieszczeniu kamerą internetową), blokowania dostępu do ściśle określonych folderów na dysku, zainstalowanych aplikacji oraz stron internetowych. Program działa w ukryciu, dzięki czemu użytkownik komputera nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdy jego ruch jest śledzony i zapisywany.

Dzięki modułowej budowie, BlueEyeM posiada wiele użytecznych funkcji. Może między innymi: rejestrować wszystkie naciśnięte klawisze (czyli działać jak typowy keylogger); zapisywać nazwy wszystkich aplikacji oraz stron www, jakie zostaną otwarte na komputerze; w określonych odstępach czasu robić zdjęcia Pulpitu; wykonywać z góry zaprogramowane akcje podczas wpisania przez niczego nieświadomego użytkownika sekwencji inicjującej (dowolnego ciągu znaków, np. jakiegoś słowa czy liczby); śledzić uruchamiane programy (i automatycznie wyłączać te, które zdefiniujemy jako zabronione); blokować skutecznie dowolne foldery na dysku, programy oraz strony internetowe; wykonywać zdjęcia za pomocą kamery internetowej; rejestrować dźwięki za pomocą mikrofonu.

Ciekawostką jest moduł psikusów, dzięki któremu możemy zafundować użytkownikowi jedną z wielu "atrakcji", np. wyłączenie komputera, wyświetlanie predefiniowanych komunikatów, utratę kontroli nad myszką czy odtwarzanie niepokojących dźwięków, np. otwierania drzwi lub kapania wody).

Oczywiście, program umożliwia tworzenie raportów ze wszystkich zdarzeń. Może także powiadamiać nas zdalnie o konkretnym zdarzeniu (np. wejściu przez nasze dziecko czy pracownika na jedną z zabronionych stron internetowych).

Ograniczenia!
Wersja testowa uruchamia się trzy razy, następnie program ogranicza funkcjonalność. Koszt pełnej wersji wynosi 25 zł, a zakup możliwy jest na stronie producenta.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (10 głosów)

Strefa Download programu
BlueEyeM



BlueEyeM 2.0.0.43
Wersja stabilna
3.65 MB | 2014-06-30

Ilość pobrań: 3789 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (3)
BlueEyeM
avatararrow
~A | 2013.07.04 20:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Popieram, solidny programik do monitorowania (nie powiem szpiegowania :))
BlueEyeM 1.3.3
avatararrow
~Ola | 2013.05.22 18:56
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Podzielam zdanie ze program bardzo fajnie działa, akurat mi sie on przydaje do kontrolowania co dzieciaki robią na naszym komputerze jak jesteśmy z mężem w pracy. Rekomenduję autorom programu jedną poprawkę, czas wysyłania logów na email jest ustawiony na sztywno a może warto dołożyć opcję definiowania takiego czasu.
BlueEyeM 1.2.8
avatararrow
~Jacek | 2013.05.16 18:15
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo ciekawy programik. Trochę keyloggerów przetestowałem ale psikusów jeszcze kolegom nie robiłem:) a tym programikiem który posiada wszystkie funkcje rasowego keyloggera można także żarciki robić :) Szkoda tylko że tradycyjnie trzeba przy takich programach antywira oszukać modyfikując wyjątki. Ale generalnie program udany.
BlueEyeM 1.2.8