w
googluj
pl

Norton Anti-Theft 1.6.0.17


Norton Anti-Theft to narzędzie chroniące użytkownika przed kradzieżą komputera. Aplikacja pozwala na odnalezienie zgubionego lub skradzionego sprzętu - informacje o przybliżonej lokalizacji zostaną wyświetlone na poglądowej mapie. Program pozwala niezależne monitorowanie wielu urządzeń - zarówno stanowisk roboczych pracujących pod kontrolą systemów Windows i Mac OS X jak również smarfonów i tabletów opartych na architekturze Android. Całość charakteryzuje się stabilnym, bezproblemowym działaniem.

Narzędzie wyróżnia się przyjaznym interfejsem, z którego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy komputera. Konfiguracja programu odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej (wspierane oprogramowanie tego typu to: Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer, Google Chrome, Opera). W panelu administracyjnym znajdziemy czytelną listę wszystkich monitorowanych urządzeń, opisanych stosownymi etykietami tekstowymi. Dla każdego aktywnego stanowiska dostępna jest mapa, zawierająca przybliżoną lokalizację geograficzną. Użytkownik ma również możliwość wykonania zdjęcia za pomocą podłączonej do straconego komputera kamery internetowej.

Jedną z najważniejszych funkcji Norton Anti-Theft jest blokada urządzeń. Po uruchomieniu trybu zwiększy się częstotliwość śledzenia lokalizacji sprzętu, zostaną wykonane zdjęcia, a prywatne dane użytkownika będą lepiej chronione. Dodatkowo można zdefiniować komunikat, który zostanie wyświetlony na zablokowanym stanowisku.

Uwaga!
Do pobrania i użytkowania programu niezbędne jest konto Norton. W celu zainstalowania aplikacji, należy przejść na stronę producenta oraz dokonać bezpłatnej rejestracji (jeśli posiadamy już konto, wystarczy po prostu się zalogować).

Ograniczenia!
Norton Anti-Theft jest dostępny za zasadach licencji trial. Aplikacja może być testowania nieodpłatnie przez 7 dni od daty instalacji - po upływie tego okresu, należy usunąć ją z systemu operacyjnego bądź też skorzystać z płatnego planu subskrypcji.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Norton Anti-TheftNorton Anti-Theft 1.6.0.17
Wersja stabilna
2.81 MB | 2013-02-05

Ilość pobrań: 204 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Norton Anti-Theft