w
googluj

Virtual RC Pro 4.1.4424


Virtual RC Pro - to darmowy symulator, w którym możemy ścigać się zdalnie sterowanymi samochodami RC. Modele oraz tory, po których będziemy jeździć, zostały bardzo wiernie odtworzone na podstawie tych rzeczywistych. Gra oferuje nam bardzo zaawansowane opcje ingerencji w nasz pojazd oraz warunki otoczenia. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Virtual Racing Industries.

W darmowej wersji gry możemy pokierować 10 modelami samochodów na 10 różnorodnych trasach. Każdy z nich ma trochę inne właściwości. Jeden został stworzony do ścigania się w trudnym terenie, inny natomiast jest bardzo szybki, ma niskie zawieszenie i idealnie sprawdzi się do jazdy po płaskich, asfaltowych torach.

Gra pozwala modyfikować dosłownie każdy element naszego pojazdu. W wersji darmowej te możliwości są niestety znacznie okrojone. Za elementy, które są dostępne i tak często musimy zapłacić prawdziwa gotówką. Bezpłatnie możemy zmienić malowanie karoserii oraz kolor felg.

Virtual RC Pro oferuje kilka trybów rozgrywki. Pierwszy to “Practise”, czyli miejsce, w którym możemy swobodnie poćwiczyć jazdę. Polecam go początkującym, bo samochodem RC jeździ się zupełnie inaczej niż jego większym, spalinowym bratem i trzeba się do tego na początku przyzwyczaić. Kolejny tryb to “Time trial”, czyli próba czasowa. Następny, “Events”, pozwala nam wziąć udział w zawodach, w których będziemy rywalizować z innymi graczami online. Ostatni to “Multiplayer”. Możemy w nim spokojnie pościgać się z innymi graczami na wybranym przez siebie torze. Jeżeli to my rozpoczynamy grę, a nie dołączamy już do istniejącej, mamy wpływ na takie rzeczy jak: temperatura, ciśnienie a nawet wilgotność powietrza.

Gra poza bardzo wiernym oddaniem mechaniki jazdy samochodzikami RC, posiada też bardzo dobrą oprawę graficzną. Duże wrażenie robią zwłaszcza same modele RC. Są bardzo szczegółowe, o czym możemy się przekonać już w menu. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na stojący przed nami model, a będziemy mogli go obejrzeć z każdej strony.

PEGI:

Uwaga!
Wymagana jest rejestracja na stronie https://www.vrcworld.com/account/register.aspx

Wymagania!
•RAM: 1 GB
•CPU: wielordzeniowy
•GRAFIKA: Nvidia GeForce FX 5600 lub ATI Radeon X600, 256 MB VRAM, kompatybilna z Pixel Shader 2.0
•HDD: 2 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Virtual RC ProVirtual RC Pro 4.1.4424
Wersja stabilna
245.47 MB | 2016-02-17

Ilość pobrań: 236 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Virtual RC Pro