w
googluj
pl

War Thunder


War Thunder - to darmowy symulator pola walki, w którym walczymy przy pomocy samolotów lub czołgów i odtwarzamy bitwy z II wojny światowej oraz wojny koreańskiej. Wszystkie walki toczymy z innymi graczami za pośrednictwem sieci. Interface gry oraz filozofia rozgrywki trochę przypominają tą, którą znamy z World of Tanks. Grę stworzyło studio Gaijin.

Tuż po uruchomieniu gra daje nam wybór - chcemy latać samolotami czy bić się czołgami. Oba te tryby rozgrywki zostały od siebie odseparowane. Każdy z nich ma własne misje, mapy oraz mechanikę rozgrywki. Kiedy sterujemy samolotami, naszym zadaniem jest niszczyć maszyny wroga, a także jego cele naziemne albo pływające w okolicy okręty. Kiedy siadamy za sterami czołgu cała perspektywa się zmienia. Stworzone dla nich mapy są dużo mniejsze i bardziej szczegółowe. Trochę różnią się też cele misji. Chodzi tu głównie o zajmowanie i utrzymywanie określonych punktów.

Oba rodzaje maszyn mają identyczny interface odpowiedzialny za kupowanie nowego sprzętu oraz ulepszanie tego, który już posiadamy. Aby wykupić ulepszenia dla naszej maszyny, będziemy potrzebować wirtualną gotówkę, którą możemy zarobić wykonując misje oraz uczestnicząc w bitwach. Możemy też kupić ją za prawdziwą gotówkę.

W War Thunder znajdziemy kilka różnych trybów rozgrywki: bitwy zręcznościowe, realistyczne, wydarzenia klanowe oraz wydarzenia i turnieje. Nie ma tego zbyt dużo, ale w zupełności wystarcza na długie godziny zabawy. Rzeczą, która utrzymuje gracza przy tej produkcji to rozwijanie swojej floty oraz zdobywanie kolejnych poziomów. Im dalej, tym lepszymi maszynami będziemy mogli latać, a to daje nam przewagę na polu bitwy.

War Thunder podchodzi w bardzo swobodny sposób do symulowania mechaniki latania samolotem. Jest ona bardzo arcadowa, ale dzięki temu bardzo łatwa do opanowania. To wierne odtwarzanie reali historycznych sprawia, że możemy tą produkcję nazywać symulatorem. Oczywiście nie zostajemy wrzuceni w wir wojny bez żadnego wyjaśnienia. W encyklopedii, która znajduje się w grze znajdziemy opis każdej z bitew.

PEGI:

Uwaga!
Wymagana jest rejestracja na stronie: warthunder.com/pl

Wymagania!
•RAM: 1.5 GB
•CPU: 2.2 GHz
•GRAFIKA: Radeon X26XX / GeForce 7800 GT
•HDD: 3 GB

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
War ThunderWar Thunder
Wersja stabilna
4.9 MB | 2016-02-17

Ilość pobrań: 273 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
War Thunder