w
googluj

Toolwiz Password Safe 1.3.0.0


Toolwiz Password Safe to lekki menedżer haseł dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Aplikacja pozwala na przechowywanie danych logowania do serwisów internetowych, dysków zdalnych, portali społecznościowych, kont FTP i innego typu usług wymagających uwierzytelniania. Narzędzie może być dobrą alternatywą dla bardziej rozbudowanego oprogramowania tego typu, takiego jak KeePass Password Safe czy 1Password. Program umożliwia szybkie i sprawne zabezpieczanie poufnych informacji przed niepowołanym dostępem - nie wymaga przy tym konfiguracji oraz zajmuje niewielką ilość miejsca na dysku twardym.

Toolwiz Password Safe wyróżnia się intuicyjnym, łatwym w obsłudze interfejsem - dzięki temu narzędzie przypadnie do gustu początkującym użytkownikom komputera. Na początku pracy z aplikacją, należy podać lokalizację bazy danych oraz główne hasło bezpieczeństwa. Następnie możemy uzupełnić zawartość listy danych dostępowych - w tym celu podajemy podstawowe informacje (tytuł wpisu, kategoria tematyczna, login, hasło, adres URL, notatka). Ważnym modułem aplikacji jest generator haseł, który pozwala na stworzenie losowego ciągu znaków na podstawie określonych preferencji (wykorzystywane symbole, długość, ilość haseł w tworzonym zbiorze). Do dyspozycji mamy także możliwość sortowania i grupowania rekordów w bazie danych. W niektórych sytuacjach przydatne mogą okazać się również funkcje blokowania przestrzeni roboczej, tworzenia i przywracania kopii zapasowej oraz eksportu listy haseł do pliku tekstowego.

Toolwiz Password Safe jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Toolwiz Password SafeToolwiz Password Safe 1.3.0.0
Wersja stabilna
0.78 MB | 2012-12-11

Ilość pobrań: 318 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Toolwiz Password Safe