w
googluj

The Hunter


The Hunter - to darmowy symulator, w którym wcielamy się w myśliwego. Gra bardzo wiernie oddaje realia prawdziwego polowania i to nie tylko dzięki stojącej na bardzo wysokim poziomie oprawie audiowizualnej, ale również pod względem mechaniki. Stworzyło ją studio Expansive Worlds, dla którego był to debiut na rynku. Merytorycznie wspierało je studio Avalanche - twórcy serii Just Cause.

Przy pierwszym kontakcie z grą warto zapoznać się z samouczkiem, który w bardzo jasny sposób objaśni wszystkie mechaniki. Bez ich znajomości upolowanie czegokolwiek będzie bardzo trudne.

W darmowej wersji gry możemy polować tylko na jeden gatunek zwierząt, a do dyspozycji mamy tylko podstawowe wyposażenie (lornetka, strzelba i GPS). Jeżeli chcemy rozszerzyć swoje możliwości będziemy musieli zainwestować dość sporą ilość pieniędzy w licencję myśliwego. Za prawdziwą gotówkę możemy nabyć też nowe bronie, ekwipunek czy wabiki. To wszystko możemy też kupić za wirtualną gotówkę, którą zdobywamy np. za zajęcie dobrego miejsca w konkursie. Organizowanych ich jest naprawdę dużo, a polegają np. na zastrzeleniu zwierzęcia z jak największej odległości.

The Hunter od innych gier tego typu wyróżnia się nie tylko realizmem, ale też systemem sieciowym, który pozwala komunikować się głosowo z innymi graczami w trakcie rozgrywki, a także budować rankingi oraz organizować wspomniane przed chwilą konkursy. Dzięki tym drugim, będziemy mogli zobaczyć jak radzą sobie w porównaniu do nas gracze z naszej okolicy, albo całego świata.Możemy tez dzielić się swoimi osiągnięciami w formie filmików albo zdjęć.

Produkcja posiada też fenomenalną oprawę audiowizualną. Świetne wrażenie robi bardzo realistyczna grafika. Niewiele jest gier, które w tak dobry sposób oddają klimat lasu czy łąki. Uwagę zwracają zwłaszcza detale, takie jak połamane gałęzie. Oprawa dźwiękowa nie odstaje ani na krok, bardzo wiernie oddaje odgłosy lasu.

PEGI:

Uwaga!
Wymagana jest rejestracja na stronie: thehunter.com

Wymagania!
•RAM: 2 GB
•CPU: Dual core 2 GHz
•GRAFIKA: Nvidia 8800, ATI Radeon HD 2000, 256MB VRAM

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
The HunterThe Hunter
Wersja stabilna
19.48 MB | 2016-02-17

Ilość pobrań: 995 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
The Hunter