w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 333
Wszystkich postów: 938504
Wszystkich tematów: 138723

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

Synkron 1.6.2


Synkron to rozbudowany program pozwalający na synchronizację plików pomiędzy folderami. Jego zaawansowane opcje pozwalają na ustawienie wielu parametrów, które wpłyną na sposób kopiowania danych z katalogów.

Aplikacja ta stanowi niezastąpione narzędzie dla osób, które ponad wszystko cenią sobie porządek w katalogach na komputerze i chcą monitorować aktualność ich zawartości. Aby skorzystać z programu, wystarczy wybrać folder źródłowy i docelowy, aby rozpocząć ich synchronizację. Proces ten jest kontrolowany pod każdym możliwym kątem. Użytkownik ma przede wszystkim możliwość wyboru, czy pliki mają być kopiowane czy jedynie przenoszone, ale może wpłynąć także na dużo bardziej rozbudowane ustawienia. Program umożliwia bowiem stworzenie czarnej listy, a więc bazy plików, katalogów oraz rozszerzeń plików, które przy przesyłaniu danych zostaną pominięte. Czarne listy są indywidualne dla każdej synchronizacji, przez co użytkownik może je niezależnie od siebie konfigurować. Dodatkowo program potrafi wykryć kolizję nazw synchronizowanych dokumentów, a także ignorować zmiany, które nastąpiły niecałą godzinę przed rozpoczęciem kopiowania danych.

Synkron posiada rozbudowane filtry, które pomagają skrócić czas działania programu, poprzez zmniejszenie ilości folderów i plików, których dotyczy synchronizacja. Wbudowana opcja zapisywania w bazie historii działania aplikacji, pozwala użytkownikowi na cofanie wprowadzonych zmian w folderach. Wygodnym ułatwieniem jest także możliwość prowadzenia kilku synchronizacji równocześnie, wówczas każda z nich reprezentowana jest na pasku zakładek, pomiędzy którymi łatwo się przełączać, aby podejrzeć stan wykonywanych przez program operacji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
SynkronSynkron 1.6.2
Wersja stabilna
5.3 MB | 2014-02-08

Ilość pobrań: 293 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Synkron