w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 944989
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

Laplink Sync 7.0.75.0


Laplink Sync to program umożliwiający synchronizację plików pomiędzy wieloma urządzeniami, działającymi pod kontrolą różnych systemów operacyjnych. Aplikacja obsługuje sprzęt z systemem Windows, Android oraz iOS. Producent jest również w trakcie rozszerzania funkcjonalności programu do obsługi środowiska Mac.

Działanie Laplink Synca jest bardzo proste. Wystarczy wybrać z listy wykrytych urządzeń, pomiędzy którymi sprzętami chcemy dokonać synchronizacji oraz wskazać foldery, których ma dotyczyć transfer. Ponieważ aplikacja łączy w sobie obsługę wielu platform, możliwe jest przegrywanie plików w różnych konfiguracjach, na przykład z komputera do tabletu z Androidem czy z iPhone'a do komputera pracującego pod kontrolą systemu Windows. Foldery oraz pliki, które będą podlegać synchronizacji prezentowane są w czytelny sposób, a aplikacja informuje, czy w wybranych lokalizacjach zmieniła się ich treść, a w związku z tym, czy synchronizacja zmieni ich zawartość.

W ustawieniach użytkownik będzie miał możliwość włączenia lub wyłączenia opcji bezpiecznego połączenia, wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń oraz wyboru języka. Niestety wśród propozycji zabrakło polskiego interfejsu, jednak wyspecjalizowanie aplikacji jest na tyle duże, a co za tym idzie jej skomplikowanie na tyle małe, że sprawna obsługa programu nie powinna stanowić problemu mimo ewentualnej bariery językowej.

Ograniczenia!
Funkcjonowanie edycji trial ograniczone jest do 30 dni.

Wymagania!
Aby skorzystać z programu, koniecznie jest stworzenie konta użytkownika - wymagane będzie stworzenie loginu i hasła, a także podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (6 głosów)

Strefa Download programu
Laplink SyncLaplink Sync 7.0.75.0
Wersja stabilna
58.43 MB | 2014-02-17

Ilość pobrań: 238 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Laplink Sync