w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 402
Wszystkich postów: 938187
Wszystkich tematów: 138565

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

SyncFolders 3.6.111


SyncFolders to program przeznaczony do synchronizacji zawartości dwóch folderów, łącznie ze wszystkimi ich podfolderami. Program można używać również do tworzenia kopii zapasowych wrażliwych danych.

Program potrafi zgrać ze sobą dwa foldery znajdujące się na tym samym komputerze, w sieci lokalnej oraz na urządzeniach pamięci masowej USB (m.in przenośnych dyskach twardych czy pendrive’ach). Pliki zmodyfikowane lub świeżo utworzone w jednym z folderów będą na bieżąco przenoszone do drugiego z nich.

Obsługa programu jest dość prosta, choć wymaga chwili namysłu. Pary folderów tworzymy przy pomocy kreatora. Pierwszym krokiem jest podanie lokalizacji folderu wyjściowego oraz docelowego i określenie relacji, jakie ma je łączyć. Oprócz synchronizacji i kopii zapasowej jednego folderu w drugim, możliwe jest także tworzenie zwykłej kopii, w której „osierocone” pliki i foldery nie będą kasowane.

W programie możliwe jest także określenie filtrów, przez które będą przepuszczane kopiowane pliki. Filtry mogą dotyczyć nazwy, atrybutów i rozmiarów; jeśli chcemy, można wykluczyć z programu niektóre podfoldery.

Podczas kopiowania danych, między folderami i plikami mogą występować konflikty dotyczące nazwy czy daty modyfikacji. Po określeniu odpowiednich reguł, aplikacja SyncFolders samodzielnie będzie rozstrzygać tego typu konflikty.

Nadpisywane pliki mogą być permanentnie usuwane, przenoszone do kosza lub zapisywane w folderze „Historia”, skąd łatwo można uzyskać do nich dostęp. W ten sposób program obsługuje wersjonowanie danych. W aplikacji przechowywane są także logi pracy.

Sam proces synchronizacji rozpoczynamy ręcznie lub określamy, że ma się odbywać automatycznie. W zależności od ilości danych, może to potrwać od kilku sekund do nawet paru minut. W programie nie istnieją żadne ograniczenia co do liczby oraz rozmiarów przetwarzanych plików i ilości danych.

Aplikacja SyncFolders to ciekawe narzędzie zarówno do bieżącego kopiowania i aktualizowania zawartości naszych folderów roboczych, jak i do tworzenia na bieżąco aktualizowanych backupów naszych danych w stosunkowo prosty sposób.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (11 głosów)

Strefa Download programu
SyncFoldersSyncFolders 3.6.111
Wersja stabilna
2.11 MB | 2023-07-03

Ilość pobrań: 534 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
SyncFolders