w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 583
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni
pl

Alternate File Move 2.520


Alternate File Move to prosty program do synchronizowania danych pomiędzy dwoma folderami. Potrafi przeanalizować ich zawartość, a następnie automatycznie przeprowadzić niezbędne działania (kopiowanie, usuwanie), aby wewnątrz obydwu wybranych katalogów znajdowały się takie same pliki. To ciekawe narzędzie głównie dla osób, które często pracują na osobnych kopiach plików w dowolnej dziedzinie. Sprawdzone i zatwierdzone zmiany w „lokalnym” folderze można w ten sposób łatwo wprowadzić do ostatecznego katalogu z projektem.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Jej interfejs nie jest szczególnie nowoczesny, ale dzięki prostocie nie ma możliwości, by w programie się zagubić. Okno podzielone jest na dwa główne obszary. Lewy jest eksploratorem folderu wyjściowego, natomiast prawy – innego katalogu, którego zawartość chcemy doprowadzić do takiego stanu, który znajduje się w folderze z lewej strony. Wybranie dwóch katalogów nie skutkuje automatycznym wyświetleniem ich zawartości oraz szczegółów związanych z synchronizacją. Aby otrzymać te dane, trzeba ręcznie wywołać analizę dokumentów (w dolnej części interfejsu). Na szczęście proces ten jest całkiem szybki – podczas naszych testów katalog z ponad tysiącem plików (głównie graficznych) został przeanalizowany w zaledwie kilka sekund.

Kiedy zostaniemy poinformowani o koniecznych do przeprowadzenia akcjach, by w folderach znalazły się te same dokumenty, możemy skorzystać z dodatkowych opcji, w tym zadecydowaniu o zachowaniu wobec pustych folderów, czy też możliwości sztucznej zmiany czasu modyfikacji poszczególnych plików (na wcześniejszy lub późniejszy).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Alternate File MoveAlternate File Move 2.520
Wersja stabilna
2.41 MB | 2024-05-29

Ilość pobrań: 400 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Alternate File Move
avatararrow
~pj.seniorek | 2016.02.12 08:24
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Soft rzeczywiście mocny. Mimo "angielskiej gęby" wyjątkowo prosty w obejściu i skuteczny.
PS. MaTi nie śpij... wiem, że bezczynność usypia... Oczywiście uśmiecham się do Ciebie i pozdrawiam.
Alternate File Move 1.620