w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 629
Wszystkich postów: 946561
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

Araxis Merge 2024 (5981)


Araxis Merge to program pozwalający na porównywanie ze sobą dwóch dokumentów. Mogą to być PDF-y, zdjęcia, pliki tekstowe, a także ręcznie wpisana treść bezpośrednio w oknie aplikacji. Zastosowań programu może być bardzo wiele; przydatny okaże się w pracy programistów czy webmasterów, twórców dokumentów, które pisane są przez kilka osób, czy współpracowników wypełniających elektronicznie jakiś formularz. Kilka chwil spędzonych w programie pozwoli wykryć wszystkie zmiany wprowadzone względem pierwowzoru (usuniętą treść, zmodyfikowaną oraz dodatkową), co będzie nieporównywalnie szybsze od wykonywania tego typu pracy ręcznie.

Co istotne, program jest przy tym bardzo prosty w obsłudze. Aby porównać dwa pliki wystarczy zaimportować je do dwóch okienek w centrum interfejsu lub otworzyć kolejno, korzystając z kreatora w menu. Analiza dokumentów jest bardzo szybka, choć naturalnie zależy od ich długości i poziomu skomplikowania związanego na przykład z formatowaniem. Aby efekty prezentowane przez aplikację były jeszcze lepsze, patrząc przez pryzmat wymagań użytkownika, warto skorzystać z licznych ustawień konfiguracyjnych, które pozwolą zmienić na przykład takie parametry, jak ignorowanie wielkości liter, rodzaju spacji czy znaków końca linii. Będziemy mogli także wpłynąć na kolorystykę oznaczeń, która stosowana jest w porównywarce, co umożliwi dostosowanie jej do barw dla nas intuicyjnych.

Warto dodać, iż w przypadku wykorzystania programu do analizy programistycznego kodu, będziemy mogli skorzystać z kolorowania jego składni (obsługiwanych jest kilkanaście najpopularniejszych języków), co znacznie zwiększy czytelność dokumentu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Aby skorzystać z programu, konieczne jest uzyskanie klucza licencyjnego, który zostanie wysłany na adres mailowy, po jego zarejestrowaniu na tej stronie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Araxis MergeAraxis Merge 2024 (5981)
Wersja stabilna
57 MB | 2024-04-04

Ilość pobrań: 246 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Araxis Merge