w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 514
Wszystkich postów: 937967
Wszystkich tematów: 138467

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7807 dni

PhotoSync Companion 4.2.5


PhotoSync Companion to desktopowa odmiana programu służącego do wygodnego transferu zdjęć pomiędzy różnymi urządzeniami podłączonymi do tej samej sieci WiFi. Co istotne, nie jest do tego wymagane posiadanie konta użytkownika lub konfigurowanie haseł dostępu; wymiana plików, z punktu widzenia użytkownika, działa podobnie do przesyłu danych poprzez popularny moduł Bluetooth, dzięki czemu jest bardzo wygodna w obsłudze.

Dane mogą być przesyłane pomiędzy dowolnymi urządzeniami należącymi do wspólnego połączenia sieciowego. Jedynym wymaganiem jest posiadanie zainstalowanego programu PhotoSync Companion i to zarówno na komputerze wysyłającym dane, jak i urządzeniu docelowym. Sama obsługa przesyłu zdjęć jest bardzo prosta i sprowadza się do przeciągnięcia odpowiednich plików na okno programu, który automatycznie zainicjuje kreatora przesyłu danych. Po wyborze urządzenia docelowego (automatycznie lub manualnie, w przypadku komplikacji), możemy śledzić postęp transferu, który przebiega stosunkowo szybko. Dla wygody użytkownika podczas instalacji dodawana jest również opcja w menu kontekstowym, dzięki której przesyłanie plików można rozpocząć z pominięciem metody drag and drop.

Warto dodać, iż program obsługuje wiele typów plików graficznych, w tym także pliki RAW, co może okazać się bardzo przydatne wśród fotografów, głównie tych, którzy korzystają z kart pamięci z modułami WiFi. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie programu do przesyłu plików i komunikacji bezpośrednio z aparatem cyfrowym.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android oraz iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (8 głosów)

Strefa Download programu
PhotoSync CompanionPhotoSync Companion 4.2.5
Wersja stabilna
5.89 MB | 2023-10-26
przejdź PhotoSync Companion dla Android

Ilość pobrań: 243 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
PhotoSync Companion