w
googluj

PhotoSync 3.2.3


ico
Dzielenie się zdjęciami przechowywanymi czy to na komputerach czy urządzeniach przenośnych to już codzienność, a skoro wszyscy robią to stosunkowo często po co za każdym razem podpinać swoją „zabawkę” za pomocą kabla i tracić czas na łączenie się z komputerem? Naprzeciw szybkiemu przesyłaniu zdjęć wychodzi aplikacja PhotoSync.

PhotoSync to prosta w obsłudze propozycja producentów z Touchbyte do transferu zdjęć i filmów zarówno pomiędzy komputerem a urządzeniem przenośnym jak i między samymi smartfonami czy tabletami. Aplikacja nadaje się więc doskonale do synchronizowana przetrzymywanych zdjęć na PC z telefonem jak i dzielenia się z przyjaciółmi wykonanymi fotografiami. Program nie wymaga logowania, dzięki czemu kilka sekund po instalacji użytkownik może dysponować zdjęciami za pomocą Wi-Fi. Aby to zrobić wystarczy zaznaczyć pozycję oraz wybrać urządzenie, do którego ma zostać przetransferowana fotografia.

PhotoSync zapamiętuje zdjęcia, które opuściły pierwotne miejsce przechowywania, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że nie zdubluje swojej czynności. Co najważniejsze, program jest w pełni bezpieczny, ponieważ zdjęcia mogą być wysyłane jedynie przez lokalne Wi-Fi i nigdy nie trafią w niepożądane ręce za pomocą internetu.

Aplikacja jest bardzo przydatna, jednak aby móc odkryć wszystkie jej atuty użytkownik musi nakłonić swoich przyjaciół do jej instalacji. Zaletą programu jest również obsługa plików graficznych RAW, dzięki czemu autor zachowuje najwyższą jakość fotografii.
Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PhotoSyncPhotoSync dla Android
2018-11-27
przejdź PhotoSync dla Windows

Ilość pobrań: 28 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PhotoSync