w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 174
Wszystkich postów: 904400
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6602 dni
pl

StartupStar 2021 13.0


StartupStar to niewielkie narzędzie użytkowe, które pozwala na zarządzanie wpisami autostartu systemu operacyjnego. Aplikacja została przygotowana przez zespół Abelssoft, znany z kilku przyjaznych rozwiązań do konfiguracji i optymalizacji komputera.

W głównym oknie znajdziemy listę wszystkich programów uruchamiających się razem z systemem operacyjnym. Każda pozycja została opisana kilkoma właściwościami (ikona, nazwa, lokalizacja na dysku, status, klasyfikacja społeczności, typ wpisu, przypisani użytkownicy). Po naciśnięciu lewym przyciskiem myszy na ocenę, zostaniemy przeniesieni do serwisu przygotowanego przez producenta. Możemy zapoznać się w nim z przydatnymi komentarzami, w łatwy sposób zostawimy również własną notatkę. Za pośrednictwem narzędzia możemy edytować niektóre z wymienionych wyżej parametrów. Na uwagę zasługują przede wszystkim dwie możliwości - przenoszenie pomiędzy rożnymi lokalizacjami (rejestr, folder autostartu, harmonogram zadań systemu Windows) oraz opóźnianie uruchamiania o zadaną ilość minut. Do dyspozycji mamy także prostą wyszukiwarkę oraz kreator nowych wpisów (wystarczy podać ścieżkę, argumenty i dodatkowe parametry, a następnie zatwierdzić wybór).

Aplikacja jest bezpieczna w użyciu - nie spowoduje nieuprawnionych zmian w systemie operacyjnym. W razie pomyłki, możemy skorzystać z mechanizmu kopii zapasowych, które są tworzone automatycznie podczas modyfikowania zawartości autostartu.

Ograniczenia!
Narzędzie jest dostępne w wersji testowej typu trial. Aplikacja działa w pełni funkcjonalnie przez 30 dni od daty instalacji - po upływie tego okresu należy usunąć ją z dysku lub zakupić kod seryjny.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
StartupStarStartupStar 2021 13.0
Wersja stabilna
3.98 MB | 2020-12-31

Ilość pobrań: 307 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
StartupStar