w
googluj

ROX Player 1.480


ROX Player to prosty i potężny odtwarzacz multimedialny. Aplikacja została zaprojektowana tak, by maksymalnie uprościć proces odtwarzania multimediów, zatem jej interfejs jest przejrzysty i minimalistyczny. Program radzi sobie praktycznie z każdym znanym formatem multimediów - obsługuje zarówno pliki audio, jak i wideo.

Dzięki odtwarzaczowi ROX, do historii przejdą znane wszystkim kinomanom perypetie z brakującymi kodekami. Program automatycznie pobiera kodeki konieczne do odtworzenia danego filmu. Co więcej, aplikacja radzi sobie również z odtwarzaniem wideo zamieszczonego w internecie – wystarczy podać URL strony zawierającej dany film, by ROX Player rozpoczął odtwarzanie. Obsługiwane są m.in protokoły HTTP, IPTV oraz DHT. Z kolei fanów bezpośredniej wymiany plików (P2P) ucieszy obsługa plików .torrent i magnet linków, a także możliwość odtwarzania niekompletnie pobranych multimediów.

Wśród standardowych dla tego typu programów opcji znajdziemy m.in obsługę list odtwarzania, napisów, możliwość zmiany proporcji ekranu, a także funkcję wyłączania lub zmiany poszczególnych ścieżek dźwiękowych oraz układu dźwięku.

Odtwarzacz ROX obsługuje także wtyczki, udostępniane przez użytkowników i pobierane ze strony producenta. Na dzień dzisiejszy dostępny jest tylko jeden tego typu dodatek, umożliwiający przeglądanie, pobieranie i odtwarzanie filmów udostępnianych przez grupę YIFY, należy jednak oczekiwać, że biblioteka dodatków do programu będzie się rozszerzać.

Program jest w pełni darmowy, a oferowane możliwości i intuicyjna obsługa sprawiają, że tym bardziej warto się z nim zapoznać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (12 głosów)

Strefa Download programu
ROX PlayerROX Player 1.480
Wersja stabilna
1.17 MB | 2013-12-27

Ilość pobrań: 1567 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 26

Komentarze (0)
ROX Player