w
googluj

PolyBrowser 2.0


PolyBrowser to przeglądarka internetowa cechująca się nietypowym sposobem prezentacji stron, który umożliwia łatwe wyświetlanie kilku witryn jednocześnie. Kolejno otwierane w programie karty wyświetlane są na ekranie obok siebie, a dzięki możliwości zmniejszania szerokości każdego z okien, mamy możliwość płynnego poruszania się między kilkoma stronami i porównywania ich treści. Rozwiązanie podobne jest do tego, które system Windows proponuje od wersji 8, dzieląc ekran na dwie części, by jednocześnie obsługiwać dwie aplikację - w przypadku PolyBrowser nie jesteśmy jednak ograniczeni jedynie do dwóch stron.

Takie rozwiązanie może się okazać szczególnie przydatne wtedy, gdy często porównujemy wiele witryn i ich treść. Podając za przykład jedno z zastosowań sugerowanych przez producenta - po odpowiednim zmniejszeniu na przykład trzech witryn, będziemy mieli możliwość jednoczesnego wyświetlenia np. ofert hoteli u różnych biur podróży, co dzięki zmieszczeniu na jednym ekranie pozwoli dużo szybciej i dokładniej je porównać. Trzeba przyznać, iż sposób przeglądania witryn w PolyBrowser jest nowatorski, ale wymaga nieco przyzwyczajenia i nauczenia się obsługi kilku gestów myszą. Czas pokaże, czy takie rozwiązanie jest wygodne również wtedy, gdy chcemy „klasycznie” przeglądać Internet, nie skupiając się na porównywaniu treści wielu stron.

Producent oferuje do programu wiele dodatków, które mogą ułatwić pracę z Internetem. Znajdziemy wiele udogodnień z praktycznie każdej dziedziny; czy to bezpieczeństwa, wspomagania pobierania plików lub obsługi poczty e-mail. Jeśli oferowane propozycje nam nie wystarczą, można skorzystać z dowolnego dodatku stworzonego dla Firefoxa - przeglądarka bazuje bowiem na wielu rozwiązaniach Mozilli, przez co prócz sklepu z dodatkami, wspólne są również ustawienia i główne elementy obsługi menu.

Ograniczenia!
Dla użytkowników systemu Windows XP nie przewidziano wsparcia technicznego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (7 głosów)

Strefa Download programu
PolyBrowserPolyBrowser 2.0
Wersja stabilna
45.83 MB | 2015-07-19

Ilość pobrań: 708 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
PolyBrowser