w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 217
Wszystkich postów: 904403
Wszystkich tematów: 127558

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6605 dni
pl

Globus VPN Browser 48.0.2564.116


Globus VPN Browser to bazująca na Chromium przeglądarka internetowa, której głównym atutem są wbudowane mechanizmy tunelowania VPN oraz TOR. Dzięki nim możliwe jest ominięcie zabezpieczeń regionalnych i wyświetlanie treści dedykowanych dla osób z innych krajów, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika, który jest od tego momentu bardziej anonimowy. Całość działa sprawnie, a i sama przeglądarka jest raczej w czołówce, jeśli chodzi o wydajność podczas ładowania stron.

Podobnie jak w przypadku wielu innych projektów, wykorzystujących za swoją podstawę kod źródłowy przeglądarki Chromium, również tutaj próżno szukać nowatorskich i zaskakujących rozwiązań związanych z obsługą. Jeśli ktoś miał już wcześniej do czynienia z jakimkolwiek innym programem tego typu, poczuje się tutaj „jak u siebie” i bez chwili zastanowienia będzie mógł korzystać z wszystkich opcji. Jeśli chodzi o dodatki związane z bezpieczeństwem, zlokalizowane zostały ona na górnym pasku, obok pola adresu.

O ile wybór kraju, który będzie „udawać” nasz adres IP raczej nie wymaga tłumaczenia, o tyle o ustawieniach bezpieczeństwa warto wspomnieć słowo; na liście znajdziemy ich całkiem sporo i dla osoby początkującej wybór odpowiednich ustawień mógłby być kłopotliwy. Producenci przeglądarki wyszli naprzeciw takiej sytuacji, udostępniając uproszczone ustawienia, w których ruchem suwaka wpływamy na poziom bezpieczeństwa. W tej sytuacji program automatycznie decyduje o tym, które ustawienia wprowadzić w życie, wyświetlając brane pod uwagę opcje poniżej suwaka na liście. W trybie automatycznym mamy do dyspozycji 4 poziomy bezpieczeństwa.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (11 głosów)

Strefa Download programu
Globus VPN BrowserGlobus VPN Browser 48.0.2564.116
Wersja stabilna
45.8 MB | 2016-04-20

Ilość pobrań: 1751 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 26

Komentarze (2)
Globus VPN Browser
avatararrow
~Marek | 2015.12.14 09:06
8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
VPN jest płatny, darmowych jest tylko 5 dni po instalacji, poza tym to klon i taki sam prymityw jak chrome
Globus VPN Browser 28.1.0.6
avatararrow
~Krzysztof | 2015.11.25 17:53
-9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jestem zaskoczony ! Spisuje się bardzo bardzo dobrze.Szybka. Nie zamula maszyny.Zero reklam. Na trybiku ustawiłem najwyższy poziom bezpieczeństwa .Jest non stop włączona.Żadnych kłopotów .Mogę po necie hulać jak wiatr.Wciąga mnie coraz bardziej...
Globus VPN Browser 28.1.0.6