w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 470
Wszystkich postów: 939023
Wszystkich tematów: 138915

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7813 dni

Outlook Password Decryptor 8.0


Outlook Password Decryptor to niewielka, bezpłatna aplikacja do odzyskiwania haseł z popularnych klientów poczty elektronicznej - Microsoft Outlook i Outlook Express. Dzięki temu przydatnemu programowi w błyskawiczny sposób przywrócimy zapomniane dane dostępowe do skrzynek pocztowych. Narzędzie odczytuje informacje dla różnego typu serwerów (Exchange Server, IMAP, POP3, SMTP, LDAP, HTTP).

Program, podobnie jak inne pozycje z serii Password Decryptor, charakteryzuje się przyjaznym interfejsem. Obsługa sprowadza się typowo do kilku kliknięć myszy, dzięki czemu aplikacja sprawdzi się bardzo dobrze w rękach początkujących użytkowników komputera. Outlook Password Decryptor w sposób automatyczny wykryje posiadaną wersję klienta poczty, natomiast po wybraniu opcji "Start Recovery", w głównym oknie zostaną wyświetlone wszystkie możliwe do odczytania hasła. Na liście znajdziemy także informacje o adresie e-mail, nazwie użytkownika, typie konta i adresie serwera. Dane możemy w wygodny sposób skopiować do schowka lub zapisać w postaci raportu (formaty: TXT, HTML, XML).

Outlook Password Decryptor jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Program może być używany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych (z drobnymi wyjątkami, opisanymi bardziej szczegółowo w umowie licencyjnej).

Uwaga!
Kreator instalacyjny programu proponuje zmodyfikowanie ustawień przeglądarki internetowej jak również skopiowanie na dysk dodatkowych komponentów narzędziowych. Redakcja sugeruje pominięcie tej czynności - w tym celu wybieramy opcję "Decline" w wyświetlonym oknie dialogowym.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
Outlook Password DecryptorOutlook Password Decryptor 8.0
Wersja stabilna
3.55 MB | 2018-10-02

Ilość pobrań: 4294 | W tym miesiącu: 10 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
Outlook Password Decryptor