w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 281
Wszystkich postów: 926940
Wszystkich tematów: 135543

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7744 dni

Remote Password Recovery 1.1.2.0


Remote Password Recovery to program do odzyskiwania haseł z lokalnego komputera i ze zdalnych stanowisk roboczych. Aplikacja umożliwia przywrócenie danych dostępowych do popularnego oprogramowania (Internet Download Manager, FAR ftp, FileZilla, WinProxy, FFFTP, Easy Web Cam, Web Drive, Core FTP, Ipswitch Messenger, Ipswitch Messenger Server, Ipswitch IMail). Program przyda się również w testowaniu bezpieczeństwa sieci komputerowej - administrator może w szybki sposób wykryć potencjalne luki, które pozwolą intruzom na przejęcie dostępu i przechwycenie istotnych danych.

Narzędzie zostało wyposażone w wygodny, prosty w obsłudze interfejs. Procedura odzyskiwania haseł sprowadza się do zaledwie kilku kliknięć myszy. W standardowej sytuacji wystarczy wybrać docelowy komputer (lokalne stanowisko, zakres adresów IP podany ręcznie lub wczytany z pliku tekstowego), wpisać dane autoryzacyjne (login i hasło), a następnie nacisnąć na przycisk "Find Passwords". Po chwili oczekiwania na liście zostaną wyświetlone hasła oraz dodatkowe informacje, takie jak nazwa produktu czy typ danych. Wyniki wyszukiwania można skopiować do schowka systemowego, wydrukować bądź zapisać na dysku twardym w postaci dokumentów w formatach TXT, XLS, CSV, MDB, HTML, XML. Aplikacja udostępnia również wygodny interfejs działający z poziomu linii poleceń - przykładowe wywołania znajdziemy na oficjalnej stronie produktu.

Ograniczenia!
Remote Password Recovery jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Wersja testowa aplikacji działa przez 15 dni od daty instalacji oraz pozwala na przywrócenie tylko niektórych haseł. Pełne możliwości uzyskamy po zakupieniu kodu aktywacyjnego.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Remote Password RecoveryRemote Password Recovery 1.1.2.0
Wersja stabilna
1.97 MB | 2013-04-09

Ilość pobrań: 740 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Remote Password Recovery