w
googluj

NoVirusThanks Zeus Trojan Remover 1.9.3.0


NoVirusThanks Zeus Trojan Remover (ZBot Trojan Remover) to program do wykrywania i usuwania trojana ZeuS, który występuje także pod nazwami ZBot oraz Wsnpoem, a wpływa na bezpieczeństwo transakcji bankowych w Internecie. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu (sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku), a przy tym bardzo szybka i skuteczna. Skanowanie komputera opiera się o wykorzystanie typowych lokalizacji, co dodatkowo wsparte jest indeksowaniem i trwa dosłownie kilka do kilkunastu sekund. Profilaktyczne wykorzystanie programu nie powinno więc stanowić najmniejszego problemu czy nadwyrężenia dla dyspozycyjności użytkownika przy komputerze.

Interfejs aplikacji jest czytelny; podzielony został na trzy główne zakładki, z których pierwsza stanowi podgląd skanowania, druga jest spisem opcji, a trzecia umożliwia wybór języku interfejsu (wśród kilku propozycji na chwilę obecną brakuje języka polskiego). W pierwszej z zakładek użytkownik może jednym ruchem ręki uruchomić skanowanie komputera. O jego postępie jesteśmy na bieżąco informowani paskiem w dolnej części, uzupełnianiem listy znalezionych podejrzanych plików, a ostatecznie powiadomieniem w formie wyskakującego okienka.

Ustawienia pozwolą nam zadecydować o automatyce kopii zapasowych. Możliwa jest ich niezależna aktywacja zarówno dla samego pliku przed usunięciem, jak i wpisów systemowych rejestrze. Pozwoli to ułatwić proces przywracania, na wypadek, gdyby działania kasowania plików podjęte przez program okazały się niesłuszne i ostatecznie przyczyniły się do zmniejszenia stabilności pracy komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
NoVirusThanks Zeus Trojan RemoverNoVirusThanks Zeus Trojan Remover 1.9.3.0
Wersja stabilna
0.83 MB | 2016-02-22
przejdź
NoVirusThanks Zeus Trojan Remover Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 648 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (0)
NoVirusThanks Zeus Trojan Remover