w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 707
Wszystkich postów: 939072
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Emsisoft Decrypter for Apocalypse 1.0.0.24


Emsisoft Decrypter for Apocalypse – program do odzyskiwania plików zaszyfrowanych przy pomocy ransomware Apocalypse. Cechą charakterystyczną takiego ataku są zmienione rozszerzenia plików na *.encrypted, *.FuckYourData, *.Encryptedfile lub *.SecureCrypted z dodatkowymi plikami tekstowymi dla każdego z zainfekowanych dokumentów, które nazwane mogą być: *.How_To_Decrypt.txt, *.Where_my_files.txt, *.How_to_Recover_Data.txt lub *.Contact_Here_To_Recover_Your_Files.txt. Zamiast wypełniać zalecenia hakera zawarte w dokumencie tekstowym, wystarczy zainstalować opisywaną aplikację i przy jej pomocy odzyskać dane.

Obsługa jest bardzo prosta i nie powinna być wyzwaniem nawet dla osób mniej obytych z komputerem. Po uruchomieniu w pierwszym kroku niezbędne będzie wskazanie lokalizacji, w której chcemy poszukiwać zainfekowanych plików. Domyślnie na liście wyświetlana jest propozycja partycji z komputera, by w tej sposób objąć jak największy obszar poszukiwaniami. Choć generalnie program działa sprawnie, nie zapominajmy, iż tego typu zwiększanie zakresu poszukiwań negatywnie wpłynie na szybkość otrzymania wyników i rozpoczęcie odszyfrowywania danych.

Wśród opcji programu znajdziemy możliwość dodatkowego zachowania zaszyfrowanych plików pomimo skutecznie przeprowadzonego odzyskiwania, a także opcję ręcznego wprowadzenia klucza, na bazie którego działa algorytm (domyślnie jednak program rozpoznaje go automatycznie i samodzielnie przeprowadza proces odszyfrowania na jego podstawie). Zachęcamy do pozostania przy tej możliwości, a wykorzystania ręcznego wprowadzenia klucza jedynie w skrajnej sytuacji, kiedy program samodzielnie nie poradzi sobie z poprawnym działaniem.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for ApocalypseEmsisoft Decrypter for Apocalypse 1.0.0.24
Wersja stabilna
1 MB | 2016-10-15

Ilość pobrań: 305 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for Apocalypse