w
googluj

Emsisoft Decrypter for KeyBTC 1.0.0.112


Emsisoft Decrypter for KeyBTC – program do odzyskiwania plików zaszyfrowanych przez szkodliwe oprogramowanie ransomware KeyBTC. Pliki dotknięte tego typu infekcją charakteryzują się brakiem możliwości odtworzenia, ponieważ ich pierwsze 2048 bitów danych zostało zaszyfrowanych. Co istotne, nie jest przy tym zmieniana nazwa pliku, ani jego rozszerzenie, może natomiast pojawiać się dodatkowy dokument z informacją jak odszyfrować dane (w sposób zgodny z życzeniem osoby atakującej), który najczęściej zapisany będzie na pulpicie w formacie TXT z nazwą „DECRYPT_YOUR_FILES”.

Obsługa programu jest prosta i z pewnością nie będzie kłopotliwa nawet dla osób z mniejszym doświadczeniem, które po prostu chcą odzyskać zaszyfrowane pliki. Aby skorzystać z możliwości aplikacji, na początku należy wybrać ścieżkę, w której przeszukany zostanie komputer, by znaleźć zainfekowane dokumenty. Na tym etapie proponowane jest wskazanie nawet całych partycji dysków, jednak nie zapominajmy, iż tak rozbudowane poszukiwania (choć ogólnie przeprowadzane sprawnie), mogą jednak stosunkowo wydłużyć cały proces. Jeśli tylko istnieje więc taka możliwość, warto ograniczyć obszar poszukiwać chociażby do wybranego katalogu w dowolnej lokalizacji na dyskach.

Ustawienia aplikacji pozwalają na ręczne prowadzenie klucza deszyfrowania (jeśli zajdzie taka potrzeba), a także na wyłączenie sprawdzania zabezpieczeń (co przyczyni się do zwiększenia szybkości pracy programu) oraz włączenie możliwości pozostawiania na dysku oryginalnych (zainfekowanych) plików, nawet w sytuacji skutecznie przeprowadzonego odzyskiwania danych.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for KeyBTCEmsisoft Decrypter for KeyBTC 1.0.0.112
Wersja stabilna
1.03 MB | 2016-10-15

Ilość pobrań: 292 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for KeyBTC