w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 116
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127645

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7057 dni

Emsisoft Decrypter for LeChiffre 1.0.0.173


Emsisoft Decrypter for LeChiffre – program do odzyskiwania plików zainfekowanych przez ransomware o nazwie LeChiffre. Pliki uszkodzone w ten sposób cechują się rozszerzeniem *.LeChiffre oraz pojawieniem się dodatkowych plików z informacją o sposobie rozszyfrowania, które zapisane są w formacie HTML i nazwane najczęściej "_How to decrypt LeChiffre files". Treść wiadomości z kolei wskazuje na konieczność skontaktowania się z osobą odpowiedzialną za atak drogą mailową. Opisywana aplikacja pozwala pozbyć się tego kłopotu i rozszyfrować zainfekowane dokumenty w automatyczny sposób.

Kroki, jakie należy podjąć, aby wykorzystać możliwości programu są proste. Po uruchomieniu wystarczy w zasadzie jedynie wskazać ścieżkę, w której aplikacja rozpocznie poszukiwania zainfekowanych plików. Choć na tym etapie interfejs programu podpowiada wskazanie nawet całych partycji dysków, warto zastanowić się, czy nie jesteśmy w stanie sztucznie zawęzić obszaru poszukiwań (na przykład do wybranego folderu), aby w ten sposób niepotrzebnie nie wydłużać całego procesu pod kątem czasu. Niezależnie od tego jednak, cała operacja przebiega raczej sprawnie, więc nawet w konieczności analizowana dużych zbiorów dokumentów, oczekiwanie nie powinno być przesadnie długie.

W opcjach programu znajdziemy możliwość skorzystania z własnego klucza do algorytmu deszyfrującego, jeśli ten uzyskany przez program automatycznie z jakichś przyczyn nie będzie się sprawdzać, a także możliwość aktywacji funkcji zachowywania oryginalnych (zaszyfrowanych) plików na dysku komputera, nawet kiedy proces odzyskiwania przebiegnie pomyślnie.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for LeChiffreEmsisoft Decrypter for LeChiffre 1.0.0.173
Wersja stabilna
1.06 MB | 2016-10-15

Ilość pobrań: 231 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for LeChiffre