w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 708
Wszystkich postów: 939073
Wszystkich tematów: 138951

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Emsisoft Decrypter for Radamant 1.0.0.167


Emsisoft Decrypter for Radamant – program odszyfrowujący, który pozwala odzyskać pliki zainfekowane przez ransomware Radamant. Są one najczęściej zapisane pod tą samą co pierwotna nazwa, jednak ze zmienionym rozszerzeniem na *.rdm lub *.rrk. Dodatkowo, na pulpicie najczęściej będziemy mogli znaleźć plik "YOUR_FILES.url", w którym znajduje się wiadomość od osoby przeprowadzającej atak, jak należy się zachować, aby odzyskać dostęp do danych. Alternatywą jest oczywiście skorzystanie z opisywanej aplikacji, która pozwoli osiągnąć identyczny efekt bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Obsługa programu jest prosta i z pewnością nie będzie dużym wyzwaniem nawet dla osób mniej obytych z komputerem. W pierwszym kroku niezbędne jest wskazanie lokalizacji, w której przeszukany zostanie komputer, aby znaleźć zainfekowane pliki. Domyślnie na tym etapie proponowane jest wybranie nawet całych partycji, jednak warto w miarę możliwości zawęzić ten zakres, aby niepotrzebnie nie wydłużać całego procesu czasowo. Należy jednak przy tym zauważyć, że generalnie program jest całkiem wydajny i nawet w przypadku przeszukiwania większych zasobów plików, cała operacja nie powinna być przesadnie czasochłonna.

Opcje w aplikacji umożliwiają zmianę klucza, według którego działa algorytm deszyfrujący (na przykład w sytuacji, gdyby automatycznie wykryty nie działał poprawnie) oraz aktywację ustawienia, zgodnie z którym oryginalne (zaszyfrowane) pliki, nie będą usuwane z dysku komputera, nawet po skutecznie przeprowadzonym odzyskiwaniu.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for RadamantEmsisoft Decrypter for Radamant 1.0.0.167
Wersja stabilna
0.71 MB | 2016-10-15

Ilość pobrań: 286 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for Radamant