w
googluj

Emsisoft Decrypter for DMALocker 1.0.0.115


Emsisoft Decrypter for DMALocker – niewielki program służący do odzyskiwania zaszyfrowanych plików przy pomocy ransomware DMA Locker. Pliki tego rodzaju cechują się niezmienioną nazwą, ale zastosowanym szyfrowaniem. Po uruchomieniu najczęściej wyświetlany jest także identyfikator. Opisywana aplikacja służy do odzyskiwania plików, do zaszyfrowania których wykorzystano identyfikator „DMALOCK 41:55:16:13:51:76:67:99”, jednak w razie potrzeby istnieje możliwość samodzielnego wskazania odpowiedniego innego klucza.

Obsługa aplikacji jest prosta i sprowadza się w zasadzie do jednego głównego kroku, którym jest wskazanie ścieżki poszukiwań zaszyfrowanych plików. Domyślnie do dyspozycji mamy główne partycje komputera i takie wyszukiwanie jest możliwe, nie należy jednak zapominać, iż tak duży zakres z pewnością negatywnie wpłynie na szybkość otrzymania wyników, a co za tym idzie odwleczenie czasu, po którym aplikacja przystąpi do odzyskiwania danych. Aby tego uniknąć – wskażmy mniejszy zakres, np. jedynie wybrany katalog na dysku. Mimo to aplikacji nie należy krytykować za szybkość działania – nawet duże zbiory plików analizowane są raczej szybko, więc nawet jeśli będziemy zmuszeni analizować większe foldery, nie powinno być z tym dużego kłopotu.

W opcjach programu znajdziemy jedynie niezbędne minimum funkcji; dostępne jest zachowywanie oryginalnych, zaszyfrowanych plików na dysku pomimo skutecznego odzyskania danych, możliwość wyłączenia sprawdzania zabezpieczeń (co powinno mieć pozytywny wpływ na szybkość działania programu) oraz wspomniana już na wstępie opcja zmiany klucza, na bazie którego działa algorytm odzyskiwania.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for DMALockerEmsisoft Decrypter for DMALocker 1.0.0.115
Wersja stabilna
1.04 MB | 2016-10-15

Ilość pobrań: 284 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for DMALocker