w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 664
Wszystkich postów: 939059
Wszystkich tematów: 138938

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Emsisoft Decrypter for Harasom 2.1.0.72


Emsisoft Decrypter for Harasom – program do odzyskiwania plików zainfekowanych przez ransomware Harasom. Rozszerzenia dokumentów dotkniętych taką infekcją zmieniane są na HTML, a dodatkowo utrudniany jest do nich dostęp z poziomu systemowego eksploratora plików. Tego rodzaju infekcja dotyka wielu rodzajów plików, w tym głównie dokumentów pakietów biurowych, grafik, czy popularnych rozszerzeń archiwów. Są to między innymi: .ddrw, .pptm, .dotm, .xltx, .text, .docm, .djvu, .potx, .jpeg, .pptx, .sldm, .lnk, .txt, .xlsm, .sldx, .xlsb, .ppam, .xlsx, .ppsm, .ppsx, .docx, .odp, .eml, .ods, .dot, .php, .xla, .pas, .gif, .mpg, .ppt, .bkf, .sda, .mdf, .ico, .dwg, .mbx, .sfx, .mdb, .zip, oraz .xlt.

Obsługa aplikacji jest prosta i nie powinna stanowić wyzwania nawet dla osób z mniejszym doświadczeniem w pracy przy komputerze. Aby skorzystać z możliwości programu, w pierwszym kroku po uruchomieniu należy wskazać ścieżki, w których rozpoczną się poszukiwania zainfekowanych plików. Domyślnie na tym etapie aplikacja proponuje wyszukiwanie w całych partycjach i oczywiście jest taka możliwość, jednak należy mieć na uwadze, iż tego typu operacja z pewnością będzie stosunkowo czasochłonna. Warto więc sztucznie ograniczyć zakres na przykład jedynie do wybranego katalogu, w którym spodziewamy się znaleźć zainfekowane pliki. Nie można jednak programowi zarzucić szczególnie powolnego działania – nawet w przypadku konieczności przeszukania dużych zbiorów, całe działanie jest sprawne i nie powinno przysporzyć dużych kłopotów.

Na koniec warto dodać, iż w ustawieniach aplikacji znajdziemy możliwość usunięcia oryginalnych, zainfekowanych plików, po skutecznym ich odzyskaniu. Istnieje również możliwość ręcznego wskazania programowi klucza, z którego ma korzystać algorytm deszyfrujący.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for HarasomEmsisoft Decrypter for Harasom 2.1.0.72
Wersja stabilna
0.73 MB | 2016-10-15

Ilość pobrań: 318 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for Harasom