w
googluj

AVG Decryption Tool for TeslaCrypt 1.0.0.86


AVG Decryption Tool for TeslaCrypt – niewielki program do deszyfrowania i odblokowywania plików zainfekowanych i zablokowanych przez oprogramowanie ransomware TeslaCrypt w wersji v3 lub v4. Dokumenty dotknięte takim szyfrowaniem charakteryzują się najczęściej wyświetlanym w okienku konsolowym komunikatem, który informuje o sposobie odblokowania, mając przy tym rozszerzenia takie jak .vvv, .micro, .mp3 lub całkowity ich brak. Aby nie narazić się na dodatkowe kłopoty, próbując skontaktować się z osobą, która przeprowadziła atak, warto spróbować skorzystać z opisywanego programu, by odblokować pliki automatycznie.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i z pewnością nie będzie wyzwaniem dla żadnego użytkownika, bez względu na poziom zaawansowania obsługi komputera. Wystarczy uruchomić program i postępować zgodnie z kolejnymi krokami czytelnego kreatora. Ograniczono w nim liczbę dostępnych opcji do absolutnego minimum, przez co użytkownik będzie w zasadzie musiał jedynie wskazać ścieżki poszukiwań zaszyfrowanych plików (mogą to być całe partycje, konkretne katalogi, czy nawet urządzenia sieciowe) oraz wybrać, czy chce utworzyć kopię zapasową plików, na wypadek ewentualnego niepowodzenia przy deszyfrowaniu.

Podczas wyszukiwania dokumentów i ich deszyfracji, aplikacja informuje o postępie swoich prac na bieżąco w ostatnim okienku kreatora. Wyświetlany jest czas, który upłynął od rozpoczęcia, liczba wykrytych i wyleczonych plików oraz aktualnie analizowana ścieżka. Cały proces można w razie potrzeby w dowolnym momencie zatrzymać.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
AVG Decryption Tool for TeslaCryptAVG Decryption Tool for TeslaCrypt 1.0.0.86
Wersja stabilna
0.79 MB | 2016-08-22

Ilość pobrań: 380 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
AVG Decryption Tool for TeslaCrypt