w
googluj

Emsisoft Decrypter for 777 1.0.0.29


Emsisoft Decrypter for 777 – program, który pozwala odszyfrować pliki zainfekowane przez szkodliwe oprogramowanie „777” i zapisane z takim właśnie rozszerzeniem (*.777). Automatycznie wyszukuje uszkodzone dokumenty we wskazanych przez użytkownika lokalizacjach, a następnie modyfikuje odpowiednio dane, aby przywrócić stan dokumentu sprzed infekcji. Całość działa w oparciu o przyjemny dla oka interfejs, w którym nie sposób popełnić jakiegokolwiek błędu – opcje ograniczono do niezbędnego minimum, a główne obszary podzielone zostały na zakładki.

Aby skorzystać z programu, po uruchomieniu wystarczy wskazać ścieżkę, w której chcemy poszukiwać plików. Domyślnie na liście propozycji znajdować się będą wszystkie partycje naszego komputera. Wyszukiwanie może obejmować tak duży zakres – wystarczy zaznaczyć odpowiednie elementy i rozpocząć wyszukiwanie uszkodzonych plików. Należy natomiast mieć na uwadze, iż im większy katalog do poszukiwań, tym cała operacja będzie bardziej czasochłonna (można ją jednak w dowolnym momencie zakończyć, jeśli uznamy, że odpowiednie pliki zostały już odzyskane). Cały proces mimo wszystko nie jest jednak szczególnie czasochłonny – jeśli sytuacja zmusi nas do przeszukiwania całych partycji dysków, nie będzie to trwało przesadnie długo.

W ustawieniach programu znajdziemy możliwość wyboru wersji szkodliwego oprogramowania, którym zostały zainfekowane pliki. Może się okazać, że użytkownik będzie musiał ręcznie wybrać z listy odpowiednią wersję, aby aplikacja poradziła sobie z rozpoznaniem zainfekowanych dokumentów. Jest to niezbędne do właściwego dobrania algorytmu deszyfrującego pliki.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Emsisoft Decrypter for 777Emsisoft Decrypter for 777 1.0.0.29
Wersja stabilna
1.04 MB | 2016-10-06

Ilość pobrań: 341 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Emsisoft Decrypter for 777