w
googluj

AVG Decryption Tool for BadBlock 1.0.0.86


AVG Decryption Tool for BadBlock – prosty w użyciu program do deszyfrowania i odzyskiwania plików zainfekowanych przez ransomware znane jako BadBlock. Działanie tego szkodliwego oprogramowania polega na zablokowaniu dostępu do plików użytkownika poprzez stworzenie hasła do pliku oraz jednoczesne wygenerowanie dodatkowego dokumentu, gdzie (najczęściej na czerwonym tle) prezentowana jest informacja w jaki sposób można uzyskać do niego powtórny dostęp. Naturalnie postąpienie według tych instrukcji będzie jedynie zrobieniem przysługi hackerom, znacznie lepiej będzie więc skorzystać choćby z opisywanego przez nas programu i tym samym odzyskać odpowiednie pliki bez ponoszenia strat finansowych czy też naruszania swojej prywatności.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, zatem poradzi sobie z nią każdy użytkownik niezależnie od stopnia zaawansowania swojej wiedzy w związku z obsługą komputera. Wystarczy uruchomić program, a następnie uzupełnić kolejne kroki kreatora, by ostatecznie przejść do etapu odzyskiwania plików. Wykorzystywana jest przy tym metoda BruteForce, która należy do najwolniejszych, jednak po odpowiednim czasie gwarantuje skuteczność. Warto zatem wykorzystywać program jedynie w ostateczności, do odzyskiwania plików, na których zdecydowanie nam zależy – proces odzyskiwania dostępu (zgodnie z deklaracją producenta bezpośrednio w samym programie) może wynieść nawet kilka dni (!).

Warto dodać, iż podczas łamania hasła dostępu do pliki program na bieżąco pokazuje pasek postępu i informuje o liczbie przetestowanych dotychczas kombinacji znaków, co pozwala użytkownikowi uzmysłowić sobie, jak dużą pracę musi wykonać aplikacja korzystająca z metody BruteForce.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
AVG Decryption Tool for BadBlockAVG Decryption Tool for BadBlock 1.0.0.86
Wersja stabilna 32-bitowa
0.79 MB | 2016-08-22
AVG Decryption Tool for BadBlock 1.0.0.86
Wersja stabilna 64-bitowa
1.32 MB | 2016-08-10

Ilość pobrań: 658 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
AVG Decryption Tool for BadBlock