w
googluj
pl

myMousePainter 2.5.5637


myMousePainter - darmowy program do malowania wnętrz i testowania wyglądu pomieszczeń z różnym doborem farb. Program będzie w szczególności przydatny dla osób, które planują odświeżyć swoje mieszkanie. Wystarczy wczytać plik graficzny (najlepiej o rozmiarze mniejszym niż 700 kilobajtów) z dysku twardego lub innego nośnika i skorzystać z dostępnych narzędzi rysujących (wypełnienie, zaznaczenie, gumka, pędzel). Na uwagę zasługuje przede wszystkim bogata biblioteka barw - oprócz standardowej palety, użytkownik może wybrać jeden z sugerowanych przez aplikację kolorów, a także użyć wyszukiwarki i predefiniowanych zestawów. Po zakończeniu pracy, projekt można zapisać oraz przeliczyć ilość potrzebnej farby, podając kilka parametrów (rozmiar ścian, szerokość i wyskość okien/drzwi, ilość warstw).

Aplikacja wyróżnia się bardzo prostą obsługą i intuicyjnym, czytelnym dla początkującego użytkownika komputera interfejsem. Duże przyciski i jasne działanie poszczególnych opcji to główne zalety aplikacji. Co niezwykle istotne, komunikaty programu zostały udostępnione w języku polskim. Dzięki temu rozwiązaniu każdy powinien poradzić sobie z malowaniem.

myMousePainter dostępny jest bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program działa w najnowszych wersjach systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows. Wymaga jednocześnie dosyć przyzwoitego komputera - podczas pracy na stanowisku testowym aplikacja działała momentami dosyć niestabilnie, a do poprawnego pokrywania powierzchni kolorami trzeba było uzbroić się w sporą dozę cierpliwości. Niemniej narzędzie warte wypróbowania.

Uwaga!
Warto zapoznać się z polskojęzycznym poradnikiem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
myMousePaintermyMousePainter 2.5.5637
Wersja stabilna
12.38 MB | 2013-02-23

Ilość pobrań: 1403 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
myMousePainter
avatararrow
~Zdan | 2011.09.19 03:27
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wkleiłem fotkę domu i chciałem zobaczyć jakby wyglądał w danym kolorze i niestety strasznie opornie to szło i zrezygnowałem.