w
googluj
pl

KitchenDraw 6.5


KitchenDraw – program służący do projektowania kuchni, łazienek oraz innych pomieszczeń domowych. To profesjonalne narzędzie jest jedną z najpopularniejszych aplikacji tego typu. Dzięki niej zaplanujemy przestrzeń, jak również przygotujemy kosztorys stworzonego projektu.

Program KitchenDraw jest powszechnie stosowany w różnego rodzaju studiach i firmach tej branży. Z racji swoich zaawansowanych możliwości świetnie nadaje się on chociażby dla firm tworzących meble na wymiar, ale także dla projektantów wnętrz. Możliwości programu nie ograniczają się bowiem jedynie do aranżacji przestrzeni. Użytkownik ma możliwość przygotować także dokumentację projektową (m.in. plany, wizualizacje), jak również dokumenty handlowe (kosztorysy, zamówienia).

Aplikacja oferuje wysoce rozbudowaną funkcjonalność, a co za tym idzie jej obsługa może przysporzyć trochę problemów, zwłaszcza niewprawionym użytkownikom. Nie ma jednak czemu się dziwić – program zdecydowanie przewyższa funkcjonalnością podobne aplikacje, które są dostępne za darmo u niektórych producentów mebli.

Korzystanie z programu odbywa się w wymiarze godzinowym. Użytkownik otrzymuje 20 darmowych godzin na wypróbowanie produktu, następnie należy wykupować kolejne. Jest to dość wygodne rozwiązanie, ponieważ płacimy za korzystanie programu tylko wtedy, gdy jest on nam potrzebny, zaś poniesione koszty możemy wliczyć w realizację zamówienia.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (9 głosów)

Strefa Download programu
KitchenDrawKitchenDraw 6.5
Wersja stabilna
23.66 MB | 2011-11-14

Ilość pobrań: 3955 | W tym miesiącu: 15 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (2)
KitchenDraw
avatararrow
~Kitchendraw | 2013.08.24 21:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
new version 6.5 available. more on www.kitchendraw.eu
KitchenDraw 6.0
avatararrow
~Leszek | 2011.11.14 01:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Już kilka programów testowałem do projektowania, ale żadnym nic nie wykonałem konkretnego, może z tym będzie inaczej.