w
googluj
pl

Light Decor Paradyż 2.0.0.25


Light Decor Paradyż to niewielkie narzędzie do projektowania pomieszczeń. Za pomocą aplikacji w łatwy sposób stworzymy atrakcyjną wizualnie symulację różnego rodzaju powierzchni użytkowych (biuro, łazienka, kuchnia, pokój gościnny, gabinet, sypialnia, pokój dziecięcy, przedpokój).

Program jest przeznaczony przede wszystkim do domowych oraz amatorskich zastosowań. Nie oferuje zaawansowanych funkcji edytorskich, nadaje się jednak bardzo dobrze do stworzenia koncepcji zagospodarowania przestrzeni. Na początku pracy z aplikacją należy wybrać kształt i wymiary pomieszczenia oraz kolorystykę ścian i podłogi. Po chwili zostanie wyświetlone główne okno edytora. Do dyspozycji mamy dwa tryby widoku (dwuwymiarowy i trójwymiarowy). Perspektywą możemy dowolnie manipulować, korzystając z myszy. W łatwy sposób dopasujemy także poziom oświetlenia, kolorystykę i umiejscowienie i ukierunkowanie elementów oraz rozkład ścian. Szczególnie bogate możliwości konfiguracji wiążą się z płytkami - do dyspozycji mamy odrębne okno z opcjami.

Program wyróżnia się bogatą biblioteką gotowych do wykorzystania elementów. Znajdziemy wśród nich: zegary, sprzęt RTV/AGD, łóżka, zestawy do jadalni, meble, lustra, kabiny prysznicowe, umywalki, lampy, kwiaty, drzwi, okna, schody, dekoracje, kominki, a nawet kontakty i gniazdka. Dla ułatwienia przedmioty zostały podzielone na kategorie tematyczne.

Po zakończeniu pracy, wyniki możemy wydrukować lub zapisać w postaci pliku projektu czy zrzutu ekranowego. Wyświetlimy również zestawienie wszystkich elementów wykorzystanych w projekcie - funkcja będzie przydatna do realizacji naszych planów i zakupu odpowiednich mebli w sklepie.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Co ciekawe, nie wymaga ona instalacji w systemie operacyjnym - należy po prostu pobrać i uruchomić plik EXE. Na stronie producenta znajdziemy krótką dokumentację. Całość w polskiej wersji językowej.

Wymagania!
Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest stałe połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (12 głosów)

Strefa Download programu
Light Decor ParadyżLight Decor Paradyż 2.0.0.25
Wersja stabilna
2.17 MB | 2013-03-14

Ilość pobrań: 3587 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
Light Decor Paradyż