w
googluj

My Audio Cutter 1.2


My Audio Cutter to lekki program służący do dzielenia plików audio na części i przycinania nagrań do określonej przez użytkownika długości. Aplikacja obsługuje najpopularniejsze formaty multimedialne oraz charakteryzuje się sprawnym, bezproblemowym działaniem.

My Audio Cutter jest jednym z najprostszych narzędzi w swej kategorii tematycznej, dzięki czemu przypadnie do gustu nowicjuszom. Obróbka składa się z kilku następujących po sobie kroków. Na początku pracy z aplikacją, należy oczywiście wczytać plik multimedialny - możemy posłużyć się standardowym oknem dialogowym lub metodą Drag&Drop. W dalszej kolejności, zaznaczamy interesujący nas fragment nagrania na formatce przedstawiającej wizualizację utworu. Obszar edycyjny w przypadku dłuższych plików zapewnia niską precyzję zaznaczania (brak opcji powiększania), dlatego warto posłużyć się polami w których wpisujemy wartości liczbowe. Pomocny może również okazać się wbudowany odtwarzacz. Następnym etapem obróbki jest wybranie wyjściowego formatu audio, a także zaznaczenie jednej z predefiniowanych jakości dźwięku. Opcjonalnie także zastosować efekty płynnego zwiększania lub zmniejszania się głośności (fade in/fade out). Zmiany zatwierdzamy przyciskiem "Cut Audio" - po wskazaniu docelowej lokalizacji pliku, silnik aplikacji zajmie się skróceniem nagrania.

Uwaga!
• Obsługiwane formaty wejściowe: MP4, WMV, ASF, AAC, MP3, MP2, M4A, FLAC, AIFF, AC3, WAV, OGG, WMA, WavPack.
• Obsługiwane formaty wyjściowe: AAC, AIFF, MP3, FLAC, WMA, OGG, M4A, WAV.

Ograniczenia!
My Audio Cutter jest rozpowszechniany na zasadach licencji trial. Okres bezpłatnych testów aplikacji trwa 7 dni - po jego upływie należy usunąć program z systemu operacyjnego lub też zakupić jego pełną wersję.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
My Audio CutterMy Audio Cutter 1.2
Wersja stabilna
9.54 MB | 2017-10-06

Ilość pobrań: 2390 | W tym miesiącu: 105 | W poprzednim miesiącu: 184

Komentarze (0)
My Audio Cutter