w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 142
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6373 dni

VSDC Free Audio CD Grabber 1.4.5.593


VSDC Free Audio CD Grabber to darmowy i prosty w użyciu program, służący do kopiowania zawartości płyt Audio-CD na dysk twardy oraz konwertowania jej zawartości do wybranego formatu. Dzięki temu narzędziu możemy wyeliminować konieczność ciągłej żonglerki płytami z ulubioną muzyką i sporządzić ich kopie zapasowe.

Eksport i konwersja plików audio do wybranej postaci jest mało skomplikowanym procesem. Wystarczy wybrać napęd, w którym znajduje się płyta, określić ścieżkę docelową dla nowych plików, wybrać format, w jakim chcemy je zapisać i kliknąć przycisk „Grab!”. Cały proces możemy uprościć jeszcze bardziej, zapisując nasze preferencje w programie bądź wybierając jeden z pre-definiowanych profili.

Formaty do których można konwertować pliki za pomocą tego programu, to: .mp3, .wma, .acc, .m4a, .amr, .ogg, .aiff oraz .wav. Obsługiwane są również wszystkie rodzaje kodeków audio, a także wszystkie modele napędów optycznych, w tym napędy Blu-ray. Wbudowane przyciski „Eject” oraz „Insert” pozwalają na zdalną obsługę tacki napędu.

W celu przyspieszenia procesu wydobywania plików audio z płyty i ich konwersji, aplikacja w pełni korzysta z dobrodziejstw takich technologii jak procesory wielordzeniowe i hyper-threading. Dzięki zastosowaniu skomplikowanych algorytmów, konwersja przebiega praktycznie bezstratnie, a dzięki integracji z serwisem FreeDB, VSDS Free Audio CD Grabber umożliwia również automatyczne rozpoznanie nazwy utworu oraz określenie wykonawcy.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
VSDC Free Audio CD GrabberVSDC Free Audio CD Grabber 1.4.5.593
Wersja stabilna
16.1 MB | 2017-02-22

Ilość pobrań: 257 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VSDC Free Audio CD Grabber