w
googluj
pl

Free M4a to MP3 Converter 9.6


Free M4a to MP3 Converter to, jak sama nazwa wskazuje, bezpłatne narzędzie służące do konwertowania plików M4a do formatu MP3. Jednak możliwości programu nie kończą się na jednej funkcji. Możliwe jest także dowolne, obustronne konwertowanie plików między formatami: AAC, MP4, 3GP, M4b, WAV, M4r i M4b (w którym często przechowywane są audiobooki).

Interfejs programu został zaprojektowany tak, by praca z nim była możliwie jak najprostsza. Pliki do konwersji dodajemy przyciskiem „Dodaj pliki...” bądź przeciągając je z eksploratora Windows nad centralny obszar aplikacji. Następnie należy wybrać format wyjściowy oraz folder, w którym chcemy zapisać plik po konwersji, a także ustalić takie parametry, jak tryb (stereo lub mono) i szybkość transmisji bitów. Proces zaczynamy przyciskiem „Konwertuj”; w zależności od liczby wybranych plików, ich wielkości oraz mocy naszego sprzętu, konwertowanie może potrwać od kilku do kilkudziesięciu minut. Program daje nam możliwość odtworzenia wybranych multimediów przed ich przetworzeniem. Jeśli na liście znalazł się niechciany element, możemy go usunąć w dowolnym momencie.

Podczas konwersji zachowywane są wszystkie metadane plików wyjściowych (takie jak tytuł utworu i albumu oraz nazwa wykonawcy). Program wyświetla również odnośniki do innych aplikacji producenta.

Free M4a to MP3 Converter to narzędzie szczególnie przydatne podczas konwersji wielu plików jednocześnie.

Uwaga!
Razem z programem domyślnie instalowany jest również pasek narzędzi Delta. Radzimy zatem podczas instalacji odznaczyć odpowiednią opcję.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
Free M4a to MP3 ConverterFree M4a to MP3 Converter 9.6
Wersja stabilna
6.43 MB | 2018-07-16

Ilość pobrań: 4342 | W tym miesiącu: 18 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (2)
Free M4a to MP3 Converter
avatararrow
~poszkodowany | 2014.05.11 16:27
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
UWAGA! może rozwalić sektory rozruchowe visty, zrobil mi tak dwa razy
Free M4a to MP3 Converter 8.2
avatararrow
~dar64 | 2014.03.23 17:28
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
zainstalował dodatkowe śmieci ale nie działa
Free M4a to MP3 Converter 8.1