w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 94
Wszystkich postów: 906310
Wszystkich tematów: 128136

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7358 dni

MP3Freund 0.0.3.9


MP3Freund to bezpłatne narzędzie, usprawniające katalogowanie i przeglądanie zbiorów muzycznych. Aplikacja pozwala na użytkownikowi na wyszukiwanie utworów na podstawie rozmaitych kryteriów (nazwa pliku, nazwa folderu, metadane). Program charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem, który umożliwia wygodne przeglądanie zawartości dysku. Jedną z największych zalet MP3Freund jest mechanizm kart - na każdej z nich może być wyświetlany inny zbiór plików. W głównym oknie znajdziemy również podstawowe informacje o utworach (pełna nazwa, rozmiar, ocena, liczba bezpośrednich odwołań, data utworzenia).

Podczas pierwszego uruchomienia programu należy dokonać wstępnej konfiguracji. Warto przede wszystkim uzupełnić listę katalogów zawierających pliki audio (w ten sposób budujemy indeksowaną bibliotekę muzyczną). W oknie ustawień znajdziemy również opcje związane z wyglądem i zachowaniem eksploratora plików. Ważną cechą aplikacji jest współpraca z zewnętrznymi odtwarzaczami muzycznymi - w łatwy sposób możemy przenieść znalezione utwory do playlisty. Inne ciekawe funkcje narzędzia to: historia wpisywanych fraz, możliwość definiowania ulubionych katalogów oraz oceniania utworów, zarządzanie statycznymi i dynamicznymi listami odtwarzania, minimalizacja do zasobnika systemowego, obsługa mechanizmu Drag&Drop.

Produkt jest rozwijany na zasadach Open Source, a konkretniej na licencji GNU GPL. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Domyślnie instalator programu komunikuje się z nami po niemiecku. Po wybraniu odpowiedniej opcji, można jednak ustawić angielską wersję interfejsu.

Wymagania!
MP3Freund współpracuje w pełni z programem Winamp. Obsługa innych odtwarzaczy audio jest częściowa (dostępna jest jedynie funkcja wczytywania plików).

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MP3FreundMP3Freund 0.0.3.9
Wersja stabilna
1.49 MB | 2016-05-07

Ilość pobrań: 163 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
MP3Freund