w
googluj

Music Tag 2.09


Music Tag to przyjazny program do uzupełniania tagów plików muzycznych w formatach MP3, WMA i M4A (dane iTunes). Program sprawdzi się bardzo dobrze w rękach początkujących użytkowników komputera - wysoka prostota obsługi, niewielka ilość opcji konfiguracyjnych i dobrze przemyślany interfejs to główne zalety tej przydatnej aplikacji.

Procedura opisywania utworów muzycznych pozwala na zachowanie porządku w kolekcji muzycznej oraz ułatwia wyświetlanie informacji o muzyce w odtwarzaczach multimedialnych i innego typu urządzeniach (telefony komórkowe, smartfony, konsole, telewizory). Dzięki Music Tag tagowanie utworów sprowadza się do wskazania lokalizacji plików audio, a następnie ręcznego lub automatycznego uzupełnienia brakujących informacji (w tym celu naciskamy na przycisk "Download Missing Info"). Dodatkowe opcje programu pozwalają między innymi na wycofywanie zmian, pobieranie okładki albumu, szybkie otwieranie Eksploratora Windows czy filtrowanie kolekcji muzycznej według stopnia uzupełnienia tagów. Przydatny może okazać się również wbudowany odtwarzacz audio, dzięki któremu przesłuchamy fragmenty utworów.

Aplikacja posiada bardzo dobrą dokumentację, dostępną na stronie producenta - warto się z nią zapoznać w razie jakichkolwiek problemów.

Ograniczenia!
Music Tag jest programem płatnym - do wykorzystania pełnych możliwości aplikacji niezbędne jest wykupienie licencji. W darmowej, demonstracyjnej wersji użytkownik może zmodyfikować tylko jeden plik bez konieczności ponownego uruchomienia programu.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej. Do pobierania danych z zewnętrznych serwerów niezbędne jest również połączenie z Internetem.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Music TagMusic Tag 2.09
Wersja stabilna
6.54 MB | 2020-03-03

Ilość pobrań: 192 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Music Tag