w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 149
Wszystkich postów: 904518
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6760 dni

PhotoSift 1.11


PhotoSift to program, który znacznie przyśpieszy proces segregacji dużych zbiorów zdjęć. Za jego pomocą w wygodny sposób, przy użyciu klawiatury, przeniesiemy kolejne zdjęcia do odpowiednich folderów.

Przed rozpoczęciem korzystania z PhotoSift należy w ustawieniach programu zdefiniować odpowiednie zachowania dla klawiszy klawiatury. Do zapisania możliwych jest kilkadziesiąt scenariuszy, bowiem jako ich skróty posłużą nam wszystkie litery alfabetu i cyfry. Po wskazaniu folderu docelowego należy dodatkowo ustawić, czy zdjęcie ma być do niego skopiowane, czy przeniesione. Usuwanie fotografii domyślnie kieruje je do kosza, jednak również na tym polu możliwych jest kilka ustawień.

Aby rozpocząć segregację plików, wystarczy wskazać programowi folder źródłowy lub przeciągnąć go na okno programu metodą drag and drop. Aplikacja zacznie kolejno wyświetlać zdjęcia z folderu, który jej wskażemy. Następnie naciśnięciem przycisku na klawiaturze podejmujemy decyzję, jak postąpić z daną fotografią, np. po naciśnięciu litery P przenosimy zdjęcie do folderu "Prywatne", W kopiuje plik do katalogu "Wakacje", a po naciśnięciu K zdjęcie ląduje w koszu. Po wybraniu odpowiedniej opcji, program automatycznie przechodzi do kolejnego pliku graficznego. Jeśli nie jesteśmy pewni jaką decyzję podjąć w przypadku danego zdjęcia, możliwe jest jego pominięcie. Dodatkowo PhotoSift umożliwia zmianę nazw przenoszonych zdjęć w przypadku wykrycia ich konfliktu w folderze docelowym.

Program nie wymaga instalacji w systemie. Wystarczy rozpakować i uruchomić program.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PhotoSiftPhotoSift 1.11
Wersja stabilna
0.21 MB | 2016-05-07

Ilość pobrań: 123 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PhotoSift