w
googluj
pl

Ashampoo Music Studio 8.0.7


Ashampoo Music Studio to bardzo ciekawy, wielofunkcyjny program przeznaczony do zarządzania zasobami muzycznymi w zakresie analizy plików, gromadzenia informacji o artystach, zgrywania i nagrywania płyt CD, konwersji formatów dźwięku, wyodrębniania audio z plików wideo, edycji prostych miksów z wielu piosenek oraz tworzenia własnych okładek płyt. Atrakcyjności oprogramowaniu dodaje ciekawy interfejs, który nawiązuje do "kafelkowego" stylu znanego z najnowszych systemów operacyjnych Windows, pozostając przy tym wygodnym w obsłudze.

Po uruchomieniu program przedstawia nam czytelne menu składające się z dużych kafli, z których każdy prowadzi do innego z głównych modułów aplikacji. Te z kolei uruchamiają kolejne okna, dzięki którym w wygodny sposób zrealizujemy interesujące nas akcje. Nie sposób się przy tym pogubić, ponieważ interfejs jest spolszczony (tylko miejscami występują nieliczne niedociągnięcia w translacji) oraz minimalistyczny, dzięki czemu nie utoniemy w nadmiarze niepotrzebnych funkcji.

Mimo to, jeśli będziemy potrzebowali pomocy z obsługą Ashampoo Music Studio, przydatny może okazać się plik z instrukcją obsługi, która jest ilustrowana i krótka, aby szybko i skutecznie przedstawić niezbędną wiedzę (niestety dostępna jest tylko w języku angielskim). Warto dodać, iż w razie wydania nowych wersji oprogramowania nie będziemy musieli ręcznie przeglądać strony producenta w jej poszukiwaniach, a jedynie użyć przycisku autoaktualizacji, który znajduje się w menu w programie.

Ograniczenia!
Edycja trial domyślnie została ograniczona do 10 dni działania programu. Można jednak rozszerzyć ten czas o kolejne 30 dni, dokonując darmowej rejestracji na stronie producenta. Prócz wydłużonej licencji zyskamy także szybszą reakcję producenta w dziale pomocy technicznej oraz specjalne oferty rabatowe na inne produkty.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo Music StudioAshampoo Music Studio 8.0.7
Wersja stabilna
59.69 MB | 2021-06-10

Ilość pobrań: 420 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ashampoo Music Studio