w
googluj

FileBot 4.7.8


FileBot jest to prosty w obsłudze program, dzięki któremu grupowo zmienimy nazwy filmów, seriali, utworów muzycznych oraz pobierzemy napisy do filmów. Jego działanie jest w dużej mierze zautomatyzowane, dzięki czemu obsługa jest efektywna i intuicyjna.

Aby wykorzystać program do zmiany nazw kilku plików jednocześnie, wystarczy zaimportować je do programu odpowiednim kreatorem. Następnie, po wskazaniu aplikacji typu, jakim są pliki, program przystępuje do zmiany nazewnictwa według określonego szablonu. Wykorzystuje do tego informacje zawarte w pliku, dzięki czemu na przykład niekonsekwentnie nazwane kolejne odcinki naszego ulubionego serialu, nie tylko zyskają czytelne nazwy, którym nadanie zostanie numer kolejny odcinka, ale mogą również zostać wzbogacone na przykład o jego tytuł. Brakujące dane mogą zostać pobrane przez program z jednego z kilku serwisów przez niego obsługiwanych.

Program jest równie przydatny do pobierania i dopasowywania napisów do filmów, które mamy na dysku komputera. Wbudowane w program narzędzia umożliwiają wygodną eksplorację kolejnych treści dialogów oraz analizowanie czasu ich występowania w filmie. Niezależnie od tego, która funkcja programu będzie nam potrzebna, warto zwrócić uwagę na udostępniany przez producenta film instruktażowy z komentarzem, który szczegółowo opisuje sposób działania aplikacji.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FileBotFileBot 4.7.8
Wersja stabilna 32-bitowa
24.62 MB | 2017-02-21
FileBot 4.7.8
Wersja stabilna 64-bitowa
24.79 MB | 2017-02-21

Ilość pobrań: 218 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
FileBot