w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 248
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6440 dni

MouseRobot 2.1.2.1248


Aplikacja MouseRobot jest przeznaczona do zwiększania szybkości i wydajności innych programów poprzez tworzenie makr. Program udostępniany jest na 30-dniowej licencji trial w angielskiej wersji językowej.

Niektóre programy, takie jak Microsoft Word, Excel lub Corel Draw mają wbudowane narzędzia, które pozwalają na wykonanie pewnej sekwencji działań, aby następnie możliwe było jej zapamiętanie i ponowne wykonanie jako jedno makro. Niestety większość programów nie posiada opcji makr. MouseRobot wspomaga inne programy nie posiadające własnego narzędzia do tworzenia tej użytecznej funkcji.

Sam program jest intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki temu pozwala on skoncentrować się na pracy, a nie na myśleniu, jak przygotować dane makro. MouseRobot można wykorzystać do automatycznego logowania się do witryn Web, wypełniania i składania formularzy, w celu automatyzacji i planowania procesów biznesowych, importu, eksportu lub wprowadzania danych, szybko i łatwo daje się dzięki niemu zautomatyzować programy takie jak Microsoft Word lub Excel i podobne do nich aplikacje biurowe, ale także i inne programy.

MouseRobot nie rejestruje samych ruchów myszki, zamiast tego analizuje interfejs programu i automatycznie tworzy specjalne "mapy", które pomagają mu znaleźć wymagany element interfejsu, nawet jeśli zmieniło się jego położenie, kształt czy rozmiar. W rezultacie zapisane akcje mogą być wykonywane z maksymalną prędkością, ograniczone są jedynie przez wydajność komputera. Korzystając z MouseRobot możemy jednym kliknięciem wypalić płytę czy też zainstalować program.

Sposobów na ułatwianie nam pracy są setki i ogranicza je tylko nasza pomysłowość, ponieważ MouseRobot może wykonać wszystko to, co my sami możemy zrobić z komputerem. Jeśli wykonujesz codziennie setki powtarzających się akcji, to warto skorzystać z tego programu. Po nagraniu wykonywanych czynności program zacznie je powtarzać za ciebie po jednym kliknięciu, a ty możesz w tym czasie zająć się innymi, o wiele ważniejszymi czynnościami. MouseRobot jest więc łatwym i prostym w obsłudze narzędziem, które zostało stworzone, aby maksymalnie podnieść wydajność pracy - zwłaszcza biurowej, oraz zmniejszyć ilość błędów popełnianych przez uleganie rutynie.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
MouseRobotMouseRobot 2.1.2.1248
Wersja stabilna
9.9 MB |2011-06-28

Ilość pobrań: 710 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
MouseRobot
avatararrow
~G | 2014.10.27 09:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Szczerze nie polecam, program gubi się, nie wykonuje tego co zadaliśmy. Wiem co piszę ponieważ przetestowałem już inne programy. Jak na razie "prawie" dobrze działał WinMacro.
MouseRobot 2.1.2.1248
avatararrow
~nono | 2014.01.13 03:33
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program rewelacyjny polecam. Prosty a jednoczesnie duże możliwości dla chcących. Na tle konkurencji przebija się tym że nie jest to bezmyślny recorder tylko program inteligentnie zapamiętujący ruchy "względnie" tak wiec jak coś na ekranie się przesunie to i tak program sobie poradzi
MouseRobot 2.1.2.1248