w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 265
Wszystkich postów: 904179
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6445 dni

WinMend Auto Shutdown 2.2.0


WinMend Auto Shutdown - narzędzie do automatycznego wyłączania komputera. Program pozwala na nieskomplikowane ustalenie terminów, w których będą wykonywane operacje (zamknięcie systemu operacyjnego, przełączenie w tryb uśpienia, wylogowanie aktywnego użytkownika, hibernacja). Zadania mogą być konfigurowane w trzech trybach - wyspecyfikowanie okresu oczekiwania, ustalenie konkretnej daty i godziny lub wykonywanie operacji codziennie. Aplikacja będzie szczególnie przydatna dla osób, które wykonują cykliczną pracę, często opuszczając stanowisko robocze. Program pozwala na zablokowanie lub wyłączenie sprzętu bez udziału odbiorcy.

Program wyróżnia się prostą, intuicyjną dla początkującego użytkownika obsługą. Czytelny interfejs w kilku wersjach kolorystycznych, stabilne działanie - to główne zalety tego niewielkiego narzędzia. Wystarczy wybrać odpowiednie zadanie oraz nacisnąć na przycisk "Start Task". Aplikacja zostanie zminimalizowana do zasobnika systemowego (lub całkowicie ukryta) i w odpowiednim czasie wyświetli 30 sekundowy licznik, informujący o typie operacji. W tym czasie działanie można anulować lub przełożyć na późniejszy termin. Narzędzie wyposażone jest ponadto w mechanizm automatycznej aktualizacji.

WinMend Auto Shutdown dostępny jest bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Całość kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows, natomiast interfejs w angielskiej wersji językowej.

Program mimo kilku drobnych niedociągnięć (problemy z minimalizacją do zasobnika, niedopracowany deinstalator) warty zainteresowania i wypróbowania na własnym komputerze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
WinMend Auto ShutdownWinMend Auto Shutdown 2.2.0
Wersja stabilna
2.71 MB | 2017-09-04

Ilość pobrań: 605 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
WinMend Auto Shutdown
avatararrow
~Adam | 2011.09.22 21:17
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do tej pory używałem CWK. Pora przetestować teraz ten program.