w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904176
Wszystkich tematów: 127465

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6443 dni

Volume Concierge 1.4.5


Volume Concierge - program do automatycznego regulowania poziomu głośności. Aplikacja opiera się na regułach ustalonych przez użytkownika. Są one bardzo proste - wystarczy podać godzinę, okresowość działania (codziennie, dni robocze, weekend) oraz poziom natężenia dźwięku. Program pracując w tle automatycznie dostosuje ustawienia systemu do zdefiniowanej specyfikacji. Będzie szczególnie przydatna dla osób regularnie słuchających muzyki. Dzięki wspomnianej funkcjonalności już nigdy nie zapomnimy o wyciszeniu dźwięku w nocy.

Volume Concierge jest bardzo prosty w obsłudze. Reguły definiujemy naciskając na przycisk "Add new rule" oraz ustawiając poszczególne wartości. Następnie wystarczy nacisnąć na przycisk aktywujący i zamknąć aplikację. Oczywiście w każdej chwili można zmodyfikować konfigurację lub usunąć niepotrzebne już zadania. Program rezyduje w zasobniku systemowym. Dzięki temu nie przeszkadza w pracy i jest właściwie niezauważalny. Dodatkowo, w prosty sposób można uaktywnić automatyczny automatyczny start z systemem operacyjnym.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Niezbędna jest jednak rejestracja podczas pierwszego uruchomienia - wystarczy podać swój adres e-mail oraz opcjonalnie zgodzić się na wysyłanie informacji o nowym oprogramowaniu na swoją skrzynkę pocztową. Całość kompatybilna z wszystkimi nowymi systemami z rodziny Microsoft Windows (XP, Vista, 7).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Volume ConciergeVolume Concierge 1.4.5
Wersja stabilna
1.13 MB | 2016-04-18

Ilość pobrań: 341 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Volume Concierge
avatararrow
~Ryś | 2011.10.23 00:37
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
U mnie działa poprawnie.