w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 232
Wszystkich postów: 920873
Wszystkich tematów: 133429

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni
pl

Mobile Master 8.9.6


Mobile Master - program do zarządzania telefonem komórkowym z poziomu komputera po połączeniu przez kabel USB, Bluetooth lub podczerwień.

Po połączeniu telefonu z komputerem za pośrednictwem aplikacji zyskujemy pełny dostęp do wszystkiego, co znajduje się na naszym telefonie. Poczynając od kontaktów, SMS-ów, aż po przeglądanie wszystkich plików telefonu, synchronizację ustawień i tworzenie kopii zapasowej.

W przypadku kontaktów mamy dostęp do naszej listy z telefonu, gdzie oprócz jej przeglądania możemy ją dowolnie edytować, dodawać nowe elementy lub kasować wpisy. Nie zabrakło również opcji synchronizacji numerów między komputerem, a telefonem. Aplikacja daje również dostęp do kalendarza oraz notatek, gdzie podobnie możemy dokonywać zmian. Oprócz tego możemy wejść do rejestru połączeń oraz centrum SMS. Warto tutaj wspomnieć nieco więcej o tym ostatnim, ponieważ aplikacja daje nam tutaj ciekawe możliwości. Poza tradycyjnym przeglądaniem archiwum SMS i jego zarządzaniem, możemy utworzyć nową wiadomość SMS. W nowym oknie podajemy odbiorcę oraz treść wiadomości, po czym wystarczy kliknąć Wyślij SMS, a wiadomość zostanie wysłana do naszego telefonu, a z niego prosto do odbiorcy.

Za pomocą Mobile Master możemy również dokonać zgrywania lub wgrywania plików z/na telefon. Aplikacja daje nam dostęp do fizycznej struktury plików telefonu oraz pod nią wyświetla okno z dostępem do naszego dysku twardego. Kopiowanie plików polega po prostu na ich zaznaczeniu i przerzuceniu do drugiego okna.

Nie mogło również zabraknąć dwóch istotnych opcji: tworzenia kopii zapasowej zawartości telefonu i późniejszego jej przywracania w razie potrzeby oraz tworzenia wielu profili w przypadku gdy mamy kilka telefonów i dla każdego chcemy zdefiniować inne ustawienia.

Wersja testowa umożliwia korzystanie z Mobile Master przez okres 30 dni.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (12 głosów)

Strefa Download programu
Mobile MasterMobile Master 8.9.6
Wersja stabilna
19.72 MB | 2017-05-18

Ilość pobrań: 5022 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 22

Komentarze (2)
Mobile Master
avatararrow
~tomek200791 | 2011.07.24 12:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie ze wszystkimi, ale z większością popularnych modeli. Dokładna lista dostępna jest na stronie producenta http://www.mobile-master.com/features/unterstuetzte_handys.html
avatararrow
~Beata | 2011.07.23 12:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ze wszystkimi markami telefonów współpracuje?