w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904482
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

CopyTrans Manager 1.207


CopyTrans Manager - darmowy program do zarządzania zawartością popularnych urządzeń firmy Apple (iPod, iPad, iPhone). Aplikacja wydaje się być bardzo dobrym zamiennikiem dedykowanej aplikacji służącej do tego celu - mowa mianowicie o darmowym iTunes. Wydajne, stabilne działanie oraz łatwa obsługa z pewnością przekonają spore grono użytkowników. Całość opiera się bowiem na kilku prostych operacjach - wystarczy przeciągać pliki bezpośrednio z okna Eksploratora Windows (wbudowana obsługa mechanizmu Drag&Drop) i nacisnąć na przycisk rozpoczynający synchronizację.

CopyTrans Manager oprócz zgrabnego interfejsu, posiada szereg istotnych opcji, w znacznym stopniu podnoszących nie tylko komfort działania, ale również elastyczność w zarządzaniu danymi. Pliki multimedialne (muzyka, filmy, podcasty, audiobooki) mogą być w prosty sposób kopiowane pomiędzy urządzeniami i przeglądane bezpośrednio na komputerze - producent umieścił wśród dostępnych funkcji niezbyt rozbudowany, ale wystarczający do podstawowych zastosowań odtwarzacz. Na uwagę zasługuje również opcja tworzenia, edytowania i organizowania list odtwarzania. Dodatkowo można modyfikować tagi przypisane do muzyki (artysta, tytuł, album, ocena, gatunek) oraz automatycznie zaimportować okładki. Dostępna jest także prosta wyszukiwarka, pozwalająca szybko odnaleźć potrzebne pliki.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie. Rozpowszechniana w postaci zajmującego kilka megabajtów archiwum jest praktycznie od razu gotowa do pracy. Wystarczy skopiować pliki w dowolne miejsce na dysku twardym oraz podłączyć urządzenie do komputera. Interfejs w angielskiej wersji językowej. Na oficjalnej stronie producenta (oraz z poziomu programu) dostępna jest przyzwoita dokumentacja, pokazująca krok po kroku, w jaki sposób poprawnie używać poszczególnych funkcji.

Wymagania!
Do poprawnego działania aplikacji niezbędne jest posiadanie sterownika, obsługującego sprzęt firmy Apple - USBAAPL.SYS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
CopyTrans ManagerCopyTrans Manager 1.207
Wersja stabilna
15.7 MB | 2021-04-24

Ilość pobrań: 868 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (3)
CopyTrans Manager
avatararrow
~Zbyh | 2015.01.16 14:54
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Taki plik umieszcza producent programu. Tutaj też jest podlinkowane do serwerów producenta. U mnie nic nie krzyczy antywir, mam noda32.
CopyTrans Manager 1.013
avatararrow
~ilucas | 2015.01.16 14:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wszystkie copy trans manager co z sieci sciagam wykrywa mi w nich wirusy wie ktos dla czego ?
CopyTrans Manager 1.013
avatararrow
~Apple | 2011.11.10 23:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawe czy zsynchronizuje z moim iphonem...