w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 304
Wszystkich postów: 904370
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6571 dni

DiskAid 6.76


DiskAid to program do kopiowania danych na sprzęt firmy Apple (iPhone, iPad, iPod). Wyróżnia się prostą obsługą i stabilnym działaniem. Czytelny i dobrze przemyślany interfejs zwiększa komfort użytkowania aplikacji, a dodatkowe funkcjonalności (chociażby obsługa mechanizmu Drag&Drop) podnoszą szybkość zarządzania strukturą plików.

Narzędzie aktywuje się po poprawnym podłączeniu urządzenia do komputera. Następnie można zapoznać się z zawartością karty pamięci. Program pozwala na kopiowanie i usuwanie plików powiązanych z aplikacjami, dodawanie nowych plików multimedialnych (muzyka, filmy, podcasty, audiobooki, playlisty) oraz eksportowanie danych (wiadomości SMS, historia połączeń, notatki, lista kontaktów i inne). DiskAid bardzo dobrze współpracuje ze standardowym narzędziem iTunes. Niezwykle proste jest między innymi odtworzenie listy odtwarzania i przeniesienie jej na komputer wraz z dodatkowymi informacjami (liczba odtworzeń, ocena, tagi).

Program posiada dodatkowo kilka opcji konfiguracyjnych, pozwalających na uproszczenie interfejsu (wyłączanie niektórych pasków narzędziowych) oraz zmianę specyficznych ustawień (pokazywanie zastrzeżonych i ukrytych plików, tworzenie kopii zapasowych, eksport kontaktów do pojedynczych struktur vCard). Producent dołączył do aplikacji także prostą wyszukiwarkę danych.

DiskAid jest dostępny w wersji testowej typu trial, uprawniającej użytkownika do przetestowania funkcjonalności przez 14 dni od daty instalacji. Aplikacja jest kompatybilna z najnowszymi systemami Microsoft Windows (XP, Vista, 7) oraz Mac OS X.

Uwaga!
Do poprawnego funkcjonowania wymagany jest program iTunes.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
DiskAidDiskAid 6.76
Wersja stabilna
14.14 MB | 2014-07-17

Ilość pobrań: 1143 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (1)
DiskAid
avatararrow
~Olek | 2011.11.17 16:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo czytelny interfejs zrobili.