w
googluj
pl

Magic Boss Key 4.10


Magic Boss Key to darmowy program do błyskawicznego ukrywania otwartych okien i aplikacji przed niepowołanymi osobami. To bezpłatne narzędzie daje możliwość całkowitego ukrycia wybranych aplikacji, nie zaś tylko ich zminimalizowania do paska zadań. Dzięki temu uruchomione programy oraz okna zostają w mgnieniu oka ukryte (także usunięte z paska zadań) do czasu przywrócenia ich przez użytkownika do poprzedniego stanu. Jest to niezwykle cenna rzecz zarówno w domu, gdy np. zachodzi konieczność ukrycia stron internetowych przed dzieckiem, jak i w pracy czy w szkole.

Program ten, oprócz zupełnego ukrywania wybranych aplikacji, oferuje jeszcze więcej możliwości. Za pomocą ustalonego przez użytkownika skrótu (klawisz F12 lub kombinacja lewego i prawego przycisku myszy) można razem z programami ukryć wszystkie ikony na pulpicie czy też nawet wyciszyć dźwięk, co jest niezwykle przydatne podczas odtwarzania filmów bądź muzyki.
Co więcej, Magic Boss Key zużywa bardzo niewielką ilość zasobów systemowych – nie zauważymy zatem spadku wydajności podczas jego pracy.

Obsługa programu jest niezwykle prosta. Narzędzie to po uruchomieniu automatycznie wyświetla listę otwartych okien i aplikacji. W celu przygotowania się do ukrycia tych wybranych, należy jedynie zaznaczyć je na liście i czekać. Po wciśnięciu skrótu klawiszowego nastąpi całkowite ukrycie tych właśnie programów. Ponowne użycie skrótu przywróci okna do poprzedniego stanu.

Uwaga!
Spolszczenie należy pobrać i samodzielnie je zainstalować - plik polish.ini umieścić w folderze Language w katalogu programu, a także dokonać zmian w opcjach językowych aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (5 głosów)

Strefa Download programu
Magic Boss KeyMagic Boss Key 4.10
Wersja stabilna
1.72 MB | 2011-06-09
Spolszczenie do Magic Boss Key

Ilość pobrań: 1986 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 17

Komentarze (0)
Magic Boss Key